Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

RivaTuner 2.0 RC 15.3

  12:00aktualizováno  14. dubna 10:56
RivaTuner je program pro rozšířené nastavení grafických karet typu NVIDIA a ATI pracujících pod systémem Windows 98, Windows 98 SE, Windows ME, Windows 2000 a Windows XP. Češtinu pro něho naleznete v článku.

RivaTuner 2.0 - větší obrázek z programu

Pokud rádi provádíte "tuning" Vašeho počítače, je tento freeware program určen právě Vám. RivaTuner 2.0 RC 15.3 New Year Edition je program pro rozšířené nastavení grafických karet typu NVIDIA a ATI pracujících pod systémem Windows 98, Windows 98 SE, Windows ME, Windows 2000 a Windows XP. Podporuje všechny verze detonátorů, nyní nazývané ForceWare, které zvyšují výkon grafické karty. Pomocí tohoto programu lze kompletně softwarově upravovat Vaši grafickou kartu, umožní Vám přístup k jinak skrytým možnostem nastavení. Můžete také měnit různá nastavení OpenGL, DirectX, atd.
V současné době je již k dispozici novější verze programu - RivaTuner 2.0 RC 15.4, na jejíž překladu pracuji. Byl bych velice rád, kdyby mi zejména zkušení uživatelé tohoto programu podali případné námitky, náměty a návrhy k překladu, aby překlad další verze byl pokud možno co nejkvalitnější. Některé specifické výrazy jsem úmyslně nepřekládal, jelikož si myslím, že funkce jsou známé nejčastěji pod anglickými názvy, popř. neexistuje český ekvivalent významu funkcí. V programu je menší ještě část výrazů nepřeložených, ty se budu snažit doplnit v překladu další verze.

Instalace: Z důvodu velikosti souboru jsem opět použil patch. Stačí jako obvykle rozbalit archiv, spustit soubor a postupovat podle pokynů na obrazovce. Velikost původního souboru RivaTuner.exe musí být:

 • RivaTuner 2.0 RC 15.3 - 2060288 b.

  Na žádost několika čtenářů sem přidávám i přímé linky na stažení programu, ale nezaručuji jejich stálou funkčnost.:
  RivaTuner 2.0 RC 15.3 - zde nebo zde.

  Mnoho úspěchů při "tuningu" grafických karet přeje Dom

  Download češtiny do programu RivaTuner 2.0 RC 15.3 New Year Edition (290 kB)

  Domovská stránka programu RivaTuner.

 • Autor:


  Nejčtenější

  Další z rubriky

  EaseUS Partition Master

  EaseUS Partition Master

  Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

  FastStone Capture

  FastStone Capture

  Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

  UltraEdit

  UltraEdit

  Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64



  Najdete na iDNES.cz