Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rise of Nations: Rise of Legends

  12:00aktualizováno  19. července 11:17
Dalo by se říci, že jde o další pokračování Rise of Nations. Ovšem zde je vyzkoušeno spousta nových nápadů a to jak audiovizuálních, tak i herních. Do ochodů se hra vydá v české verzi (titulky), v červnu 2006.

Strategie Rise of Legends je v mnoha směrech duchovním nástupcem povedené historické strategie Rise of Nations. Tentokrát se však autoři rozhodli pustit do něčeho nového. Chtějí do hry zahrnout fantasy, ale hlavně, chtějí se vyhnout zaběhnutým klišé a la orkové a elfové. Vzniká tedy svět, kde se střetává svět magie se světem techniky a samozřejmě to nepřináší nic "dobrého." Tato hra představuje v žánru RTS značný krok vpřed. Můžete se těšit například na zbrusu nový 3D engine, působivé herní animace, propracovaný příběh, režim pro více hráčů, rychlé hry a podporu klanů pro tvorbu online herních komunit.

Tuto hru přinesl CD Projekt na trh v červenci 2006 a to v profesionální české verzi, tedy české titulky a původní dabing. V Česku a na Slovensku je v prodeji nejenom standardní verze hry s bonusem, ale také limitovaná sběratelská edice!


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost CD Projekt.

Rise of Nations: Rise of Legends - větší obrázek kompletního balení sběratelské verze hry

Autor:Nejčtenější

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.Další z rubriky

Call of Juarez: Bound in Blood

Call of Juarez

Úspěšná FPS akce z Divoké západu Call of Juarez se dočká pokračování v podobě prequelu. Ten by nás měl zavést mimo jiné...

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...Najdete na iDNES.cz