Resident Evil: Revelations - podpora vzniku češtiny

  15:02aktualizováno  15:02
Podobně, jako u překladu Torchlight II, spouštím "teploměr" k podpoře vzniku češtiny do této hororové hry, o jejíž překlad jste si psali, a v tomto článku se dočtete podmínky a také zde budu aktualizovat seznam lidí, jenž přispěli na vznik této češtiny.

Resident Evil: Revelations | foto: Bonusweb.cz

Rád bych spustil překlad hry Resident Evil: Revelations. Minimální částka na platbu přes PayPal byla zvýšena na 200,-kč a to z důvodů poplatků za převody, kde paradoxně čím vyšší částka, tím nižší poplatek, a navíc většina z vás, co přispívali na T2 klikla opakovaně, a tak jsem provedl tuto změnu. Stejně prosím ty, jenž mají možnost platby i přes b.ú., aby raději používali tuto volbu, kde částka kterou se rozhodnete přispět, zůstává celá na potřeby překladu a není ponižována o zbytečně poplatky, jako v případě PayPalu. Cílová částka 5000,-kč.              

Překlad naplno započne, stejně jako u T2, jakmile se začne částka blížit cílové hodnotě, nicméně práce již začaly...Díky michalssovi, který se postaral o unpack a repack, a také zpracoval fonty, bude nejen překlad samotný, ale také s diakritikou...Veškeré potřebné nástroje už mám, vše funguje, testování snad už máme úspěšně za sebou a nic nebrání tomu projekt rozeběhnout. Co se týče technické části překladu, je to docela piplačka, jelikož texty jsou ulozeny v mnoha souborech, a kazdý soubor se musí zvlášť dekompilovat, přeložit, zkompilovat, některé navíc ještě vytáhnout a zpět zabalit do archívů, takže je trošku časově náročnější, nicméně si troufám říct, že překlad půjde rychle, pokud se nevyskytnou nějaké časové nepředvídatelnosti. Zde bude opět zveřejněn seznam lidí, kteří vznik češtiny podpořili.

Mrazík

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Final Fantasy IX testovací obrázek

Skupina RK-Translations chystá češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Další český dabing - Syberia 2

Syberia 2

Finišujeme dabing do Syberie 2 a nyní jsme vydali malý trailer, podívejte se sami.

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám
Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala pusu ještě před tím, než nás ošlehá vítr. My jsme jen zakouleli očima a chtěli mít tuhle proceduru co nejrychleji za sebou. Ale jak se říká, maminka má vždycky pravdu.

Najdete na iDNES.cz