Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Resident Evil: Revelations - podpora vzniku češtiny

  15:02aktualizováno  15:02
Podobně, jako u překladu Torchlight II, spouštím "teploměr" k podpoře vzniku češtiny do této hororové hry, o jejíž překlad jste si psali, a v tomto článku se dočtete podmínky a také zde budu aktualizovat seznam lidí, jenž přispěli na vznik této češtiny.

Resident Evil: Revelations | foto: Bonusweb.cz

Rád bych spustil překlad hry Resident Evil: Revelations. Minimální částka na platbu přes PayPal byla zvýšena na 200,-kč a to z důvodů poplatků za převody, kde paradoxně čím vyšší částka, tím nižší poplatek, a navíc většina z vás, co přispívali na T2 klikla opakovaně, a tak jsem provedl tuto změnu. Stejně prosím ty, jenž mají možnost platby i přes b.ú., aby raději používali tuto volbu, kde částka kterou se rozhodnete přispět, zůstává celá na potřeby překladu a není ponižována o zbytečně poplatky, jako v případě PayPalu. Cílová částka 5000,-kč.              

Překlad naplno započne, stejně jako u T2, jakmile se začne částka blížit cílové hodnotě, nicméně práce již začaly...Díky michalssovi, který se postaral o unpack a repack, a také zpracoval fonty, bude nejen překlad samotný, ale také s diakritikou...Veškeré potřebné nástroje už mám, vše funguje, testování snad už máme úspěšně za sebou a nic nebrání tomu projekt rozeběhnout. Co se týče technické části překladu, je to docela piplačka, jelikož texty jsou ulozeny v mnoha souborech, a kazdý soubor se musí zvlášť dekompilovat, přeložit, zkompilovat, některé navíc ještě vytáhnout a zpět zabalit do archívů, takže je trošku časově náročnější, nicméně si troufám říct, že překlad půjde rychle, pokud se nevyskytnou nějaké časové nepředvídatelnosti. Zde bude opět zveřejněn seznam lidí, kteří vznik češtiny podpořili.

Mrazík

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Final Fantasy IX testovací obrázek

Skupina RK-Translations chystá češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

Pomoz kolonizovat Mars a překlad Technomancer

The Technomancer

Začal překlad RPG Technomancer, zveme vás i do překladatelského týmu při kolonizaci Marsu.Najdete na iDNES.cz