Redneck Kentucky

  12:00aktualizováno  10. května 4:12
Bláznivá střílečka, v níž si můžete pořádně zastřílet do šílených kuřat, jež se rozhodla ovládnout svět, se dočkala konečně češtiny.

Redneck Kentucky - větší obrázek ze hry

Redneck Kentucky je velice, ale velice bláznivá first-person střílečka. No, střílečka... střílíte jen vy, takže first-person masakr. Jako těžký borec s brokovnicí budete vsazeni doprostřed slepičí farmy, ve které si opeření tvorové dělají co se jim zlíbí. Vy máte za úkol pomocí kláves W, S, A, D (ano, narozdíl od Morhoonu můžete i chodit) a levého a pravého myšítka vystřílet co nejvíce slepic, kohoutů a kuřat, a samozřejmě také posbírat co nejvíce jejich vajíček.
Koupil jsem tuto blbinku v trafice, ale zjistil jsem, že je to eng verze, tak jsem to trochu poupravil. Jde o beta verzi, ještě nejdou kompletně fonty v menu a většina věcí v menu je jako textura, tak jestli se mi podaří textury vyndat, překreslit, a dát zpět, tak by to bylo kompletní.

Instalace je snadná, spusťte patch, nastavte cestu ke hře a nainstalujte.

Download češtiny do hry Redneck Kentucky (102 kB)

Domovská stránka výrobce, firmy CITY Interactive.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Sins of Sollar Empire: Rebellion + datadisky

Sins of a Solar Empire

Češtinu pro hru Sins of a Solar Empire od původní autora Farflame, která je zde zahrnuta s jeho laskavým povolením. A...

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...Najdete na iDNES.cz