Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

RadLight v3.03 R5.1

  12:00aktualizováno  12. března 10:33
Zdravím, připravil jsem pro Vás češtinu do nové verze skvělého free přehlávače filmů s výbornou podporou externích titulků, skinů a pluginů. Program získal dokonce 100% na Download.com a objevil je také na jejich CD ""Best of Download.com 2001"" a tak si podle mě zaslouží český kabátek. Češtinu jsem vytvořil pro nejnovější verzi RadLight 3.03 R5.1 a to ve formě jazykového balíčku ve kterém je přeloženo vše co přeložit šlo.
RadLight v3.03 R5.1

Zdravím, připravil jsem pro Vás češtinu do nové verze skvělého free přehlávače filmů s výbornou podporou externích titulků, skinů a pluginů. Program získal dokonce 100% na Download.com a objevil je také na jejich CD "Best of Download.com 2001" a tak si podle mě zaslouží český kabátek. Češtinu jsem vytvořil pro nejnovější verzi RadLight 3.03 R5.1 a to ve formě jazykového balíčku ve kterém je přeloženo vše co přeložit šlo.

RadLight v3.03 R5.1

Instalace samotné češtiny je velmi snadná, stačí pouze dekomprimovat jazykový balíček do složky Languages ve složce RadLightu a po spuštění programu v Control panel nastavit Czech a kliknout na Set.

Snad se Vám moje čeština bude líbit... Přeji hodně příjemných chvil při sledování filmů :o)

Download češtiny: Češtiny.cz (63,1 kB)

Domovská stránka tvůrce programu www.radlight.net

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36Najdete na iDNES.cz