Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Quick View Plus 7 (7.0.0)

  12:00aktualizováno  25. června 11:53
QVP je skvělý program firmy Jasc Software, na který nedám dopustit. Před necelým měsícem jsem Vám zde slíbil kompletní překlad a tak je tady. Všechno podstatné o něm snad už víte z minulé ""nulté"" verze cz. Kdo QVP nezná, má smůlu, jeho život je prázdný a bezcenný:-)))

Quick View Plus 7

QVP je skvělý program, který umí pracovat s 225 formáty a taky s nimi dovede dělat různé kejkle (balí do zip, odesílá poštou atd.). Klidně si např. prohlédne registrační položky, aniž je nutno měnit příponu. Pracuje se zip, texty, grafikou, databázemi, tiskem, HTML a mnohými jinými bez ohledu na to, zda máte tyto programy ve svém počítači. Spolupracuje s MSIE, Outlookem, Adobe Acrobatem... Jeho nabídku naleznete i v kontextovém menu. Fajnšmekři jej znají, a proto není potřeba se o něm mnoho rozepisovat.

Tato čeština je pro plnou verzi QVP 7.0.0.
Je to druhá verze překladu, kterou jsem Vám slíbil do měsíce dodat. Originální program ke stažení má 13,5 MB v zip, ale na domácí stránce budete plnou verzi asi marně shánět:-)
Tato druhá verze přepíše první verzi, takže stačí nakopírovat *.dll knihovny do příslušných složek. Není to odzkoušeno pro trial verzi. Program totiž možná někde používá jiné knihovny pro verzi trial. Popis instalace je ve stažené češtině. Doporučuji přečíst si Ctimne a Instalace.

Hojas, Vlamo

Download češtiny do programu Quick View Plus 7 (7.0.0) (199 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Jasc Software, Inc.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...Najdete na iDNES.cz