Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Project64

  12:00aktualizováno  17. září 11:23
Právě vyšla nová verze tohoto emulátoru a dost podstatně se změnil i soubor s překladem a tady ho máte. Funguje tedy s verzí Project64 (1.5) a doufám, že i s těmi budoucími.

Project64 - větší obrázek z emulátoru

Právě vyšla nová verze tohoto emulátoru a dost podstatně se změnil i soubor s překladem a tady ho máte. Funguje tedy s verzí Project64 (1.5) a doufám, že i s těmi budoucími. Starší soubor s češtinou, který tu také máte k dispozici, funguje se všemi předcházejícimi verzemi.

Instalace:
Ze staženého archívu rozbalte soubor Czech.pj.Lang a nakopírujte do adresáře Lang (najdete ho v adresáři programu) a v menu programu File/Language vyberete češtinu a je to.

Milan Hrubý

30.8.2002

Co byste tomu řekli, kdyby se na vašem PC proháněli oblíbené postavičky z her určených pro konzoli Nintendo64? Takový Super Mario Bros či další můžete vyvolat díky tomuto emulátoru. No a pro něj jsem vám připravil i češtinu. Určitě stojí za to si takový emulátor aspoň vyzkoušet. Instalaci samotného programu naleznete na domovských stránkách.

Instalace češtiny je snadná, stažený archív s češtinou rozbalte do adresáře programu a v menu v položce Language nastavíte češtinu.

Milan Hrubý

Download češtiny do programu Project64 (1.5) (5 kB)

Download češtiny do programu Project64 (4 kB)

Domovská stránka programu Project64.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...Najdete na iDNES.cz