Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

ProCoder Express

  12:00aktualizováno  28. června 10:29
ProCoder Express je na používání jednoduchý a výkonný software, umožňující běžnému uživateli převod videa do mnoha formátů jako je DVD, VCD, SVCD, DivX a jiných formátů. Nyní čeština i pro verzi 1.5

ProCoder Express

ProCoder Express 1.5

Přináším vám češtinu do nové verze programu Canopus ProCoder Express 1.5, což je jeden z nejlepších softwarových enkodérů na trhu. Intuitivní průvodce vás krok za krokem provede celým procesem, takže nemusíte být expertem na kódování, aby jste nastavili správné parametry. Canopus ProCoder Express se dokáže integrovat do střihových aplikací jako Canopus Lets EDIT, Canopus EDIUS a Adobe Premiere PRO, čímž vám umožní exportovat vaše projekty přímo z časové osy.

Přeloženo je v této verzi téměř 100% programu, pouze některé výrazy u kterých jsem tápal nad významem, jsem raději ponechal původní (není jich moc). Instalace je popsána v přiloženém textovém souboru uvnitř archivu.

Zároveň s programem ProCoder Express jsem dodělal i češtinu do plnohodnotného programu ProCoder 2.0.4, který obsahuje krom podobného průvodce, také propracované a detailnější rozhraní, kvalitnější kodeky a množství filtrů, které verzi Express chybí. Přeložen je opět celý program včetně všech, téměř 60 ti pluginů. Tato čeština ovšem není nabízena volně. Bližší informace o získání se dozvíte na mých stránkách.

ProCoder Express 1.0

Dostává se Vám do rukou čeština do programu ProCoder Express 1.0. ProCoder Express je na používání jednoduchý a výkonný software, umožňující běžnému uživateli převod videa do mnoha formátů jako je DVD, VCD, SVCD, DivX a jiných formátů.
ProCoder Express používá intuitivního průvodce, který vede uživatele krok za krokem jednotlivými nastaveními programu. Obsahuje také přednastavené optimální hodnoty pro různá použití.
ProCoder Express disponuje vysoce kvalitní Canopus DV a MPEG kodeky a konvertuje téměř každé video do jakéhokoliv formátu jako je MPEG1, MPEG2, Windows Media, Quick Time, RealVideo a DivX.

Instalace

Rozbalte archiv programem WinRar 3.0 a vyšším a postupně spusťte oba soubory. Jeden soubor počeští hlavní program spolu s průvodcem a druhý jednotlivé moduly (pluginy). Počeštěno je v hlavním programu téměř vše, ale jednotlivé pluginy nejsou přeloženy na 100%. Ale to hlavní přeloženo je - asi tak 90%, takže mě nekamenujte. Pokud by jste narazili na nějaké chyby v překladu, případně podivné chování programu, dejte mi o tom vědět.
Tento překlad vznikl proto, že s tímto programem pracuji a zdá se mi kvalitou jako vůbec nejlepší mezi konkurenčními enkodéry jako je CinemaCraft Encoder, nebo TMPGEnc a je to vlastně takový "malý bráška" velkého a profesionálního Canopus ProCoderu.

Češtinu pro Vás připravil.......Hainz

Download češtiny do programu ProCoder Express 1.5 (255 kB)

Download češtiny do programu ProCoder Express 1.0 (191 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Canopus.

Domovská stránka autora češtiny, Hainze, díky za návštěvu.

Autor:Nejčtenější

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Další z rubriky

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

Corel VideoStudio

Corel VideoStudio

VideoStudio je komplexní videoeditor, který kombinuje kreativní úpravy, profesionální efekty, kompletní zachycování...Najdete na iDNES.cz