Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Problémy s překladem Easy CD-DA Extractor

  6:17aktualizováno  6:22
Problémy s překladem Easy CD-DA Extractor
Jako dvorní překladatel programu Easy CD-DA Extractor mám pro vás smutnou novinu. Od verze 4.7.0 tento program přestal podporovat vícejazyčné rozhraní a tak překlady do českého jazyka pro nové verze nejsou. Bohužel nepodařilo se mi dostat ani do souborů, neboť jsou komprimovány a nepodařilo se mi najít způsob, jak je přeložit. Dnes jsem psal Jukkovi a požádal jsem ho jménem českých a slovenských uživatelů o vrácení vícejazyčné podpory do programu. Bohužel Jukka Poikolainen občas nereaguje na maily a dokonce i ze svých stránek odstranil svojí adresu, takže není jisté, zda vůbec odpoví, či zda vrátí podporu pro více jazyků.
Pokud by se našel někdo, kdo mi pomůže vyřešit dekomprimaci souborů, rád je opět přeložím. Bohužel bude se ale asi jednat pouze o neregistrovanou verzi, neboť mezi registrovanou a neregistrovanou verzí je rozdíl v pužitém EXE souboru a pokud nepůjde vyřešit problém s počeštěním za použití patche, nebudu (pro veřejnost) překládat registrovanou verzi programu, neboť bych musel šířit registrovaný soubor (a to po mě nemůžete chtít:-)).
Ví-li někdo, jak dekomprimovat EXE soubory, nechť se ozve na adresu: p.kodytek@volny.cz . O průběhu jednání s Jukkou Poikolainenem budu průběžně informovat na svých stránkách v sekci překladů a pochopitelně i zde na serveru Cestiny.CZ.
Best regards,
Pavel Kodýtek
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

Překlad mytologické akce Hellblade

Hellblade: Senua's Sacrifice

Zahájen překlad mytologické akce Hellblade: Senua's Sacrifice o výpravě za záchranou duše z pekla.

Další dabing - The Stanley Parable

The Stanley Parable

Podívejte se na trailer k chystanému dabingu této originální hry.Najdete na iDNES.cz