Pozvánka na 3 sraz překladatelů

  12:00aktualizováno  27. března 8:16
Jak jistě sami dobře víte, interneťáci, a zvláště překladatelé jsou banda přátelská (ve většině případů), však už jenom to, že vám zdarma dávají k dispozici své práce svědčí o jejich charakteru, no a právě z toho důvodu (krom dalších) se rádi vzájemně setkávají:-) No a já se jim to snažím ulehčit seč můžu.

Vážení překladatelé, hráči a další příznivci stránek Cestiny.CZ

Jak jistě sami dobře víte, interneťáci, a zvláště překladatelé jsou banda přátelská (ve většině případů), však už jenom to, že vám zdarma dávají k dispozici své práce svědčí o jejich charakteru, no a právě z toho důvodu (krom dalších) se rádi vzájemně setkávají:-) Ať už jen proto, že si pořádně pokecají, popijí či proberou poslední trendy, ale třeba i uzavřou různé koalice, vyslechnou zajímavé hosty a tak dále. A proto jsme zhruba před rokem uspořádali první sraz v Brně. Ten byl ještě krátký, jednodenní, ale položil základ k tomu, aby vznikl sraz další. Ten se uskutečnil na podzim loňského roku a hostila ho malá rekreační obec na Děčínsku, Horní Podluží. Sraz už byl větší, trval celý víkend a přijeli i velmi zajímavý hosté. No a hned po srazu a zvláště v poslední době, mě mou mailovou schránku začali bombardovat zprávy o tom, že by bodnul další sraz. Vzhledem k okolnostem posledních dnů se mi, abych se přiznal, moc do nějakého organizování nechtělo, ale jako na náhodu jsem se potkal s majitelkou rekreačního objektu v HoPo, a mezi řečí jsme se bavili i o srazu. No a protože je i jeden termín na jaře volný, předběžně jsme se domluvili na možnosti uspořádat sraz opět tam. A proč na stejném místě, řekne si asi plno lidí, zvláště když je to pro hodně lidí daleko? No, těch věcí je víc, ale asi nejvíce ovlivňuje fakt toho, že by opět byl celý objekt jen pro nás, je tam možnost ubytování, jídla, klubovny a hlavně vstřícné majitelky, která je ochotná se domluvit. Není to nikterak veliké ale k našemu účelu jako dělané, nikoho nebudeme rušit, i při našich sedáncích do rána, dokonce už tam má majitelka otevřený i malý bar, takže i pití bude v pohodě, no, těch kombinací je více a hlavně je výhoda, že nemusím nic moc okolo objektu zařizovat, všechno domluvím takto rychle a už nás tam znají a vědí co od nás mohou čekat:-) Zatím se přihlásilo zhruba 6 lidí, teprve jsem to oznámil, takže počítám, že počet začne teprve enormě růst. V CZ žurnálu a mailem budu přihlášené případně informovat o změnách a novinkách. No a teď vás asi bude zajímat především to, jak se též zůčastnit srazu že?. Takže tady uvádím údaje, nejprve ty technické okolo srazu a pak také to, co budu vyžadovat od Vás, pokud se budete chtít zůčastnit.

Informace o srazu:

Termín - 26 - 28.4.2002 (dva dny, můžete přijet klidně i na jeden)
Místo - Horní Podluží, rekreační středisko ČT (zhruba 9 kilometrů od Varnsdorfu)
WWW objektu - www.volny.cz/hopo/ (naleznete tam i mapu, fotky objektu a spojení a další informace)
Cena - 358 Kč na den a noc, v ceně je ubytování a kompletní jídlo (mimochodem dobré, a je ho fakt hodně:-), takže pokud se rozhodnete jet na oba dny, celková cena činí 716 Kč.
Doprava - individuální, ale určitě nebude problém se domluvit mezi sebou, kdo bude mít stejnou cestu může někoho vzít, klidně budu v dalších infomajlech psát kdo odkud jede a zda je volný a vy se už mezi sebou domluvíte. Jinak tam jezdí autobus a i vlak, nádraží je pár desítek metrů od objektu.
Začátek by byl jako tradičně v pátek večer a konec v neděli dopoledne (i s oběděm). Program se ještě domluví, pokud se tedy přihlásí dost lidí, zkusím zařídit i nějaké hosty. Veškeré náměty, otázky a další věci jsou z vaší strany vítány, takže mě klidně kontaktujte.

Přihlášení:
Pokud se rozhodnete, že byste se chtěli zůčastnit, budu po vás vyžadovat pár údajů, především spojení na vás. Z vaší strany potom tak asi 14 až týden před srazem (dám včas vědět), poslat peníze na sraz na zaplacení pobytu, důvody jsou nasnadě, jde o to, aby se nepřihlásila hromada lidí, já to objednal a pak přijela hrstka a ostatní se vymlouvali. Však si to asi dokážete představit. Pochopitelně že pokud se nebudete moci zůčastnit, peníze vám vrátím (vyhrazuji si odečíst manipulační poplatky s tím spojené:-D)
Takže po Vás nyní budu potřebovat poslat:
Jméno a Příjmení + přezdívku
Kontaktní email, nejčastěji používaný, to pro rychlou komunikaci
Kontaktní telefon, kdyby bylo potřeba se nějak domluvit.
Na kolik dní a který den přijedete, tedy zda tam budete oba dny od pátku do neděle, nebo třeba jen od soboty do neděle atd.
Odkud pojedete, v kolik, a jakým způsobem, to kvůli tomu, že bych to v infomajlu napsal a vy se můžete domluvit mezi sebou na společné dopravě.

No to asi zatím by bylo vše, kdo se přihlásí, tomu potom budu už další podrobnosti včetně čísla konta posílat už přímo na jeho email a budu vítat jakékoli další náměty z vaší strany. Jakmile budou jakékoli změny, nebo bude nějaký aktuální počin, pošlu vám email a případně i SMSku, v nejnutnějším případě zavolám. Stručný aktuální stav srazu budu zveřejňovat i v CZ Žurnálu ale podrobnosti budete mít v mailech. Účast je v podstatě omezená především místem, ideální počet bude tak 25 - 30 lidí, ale to vše záleží na domluvě.
Takže tím bych ukončil tuto pozvánku a budu čekat na výsledek zájmu o sraz, také se pochopitelně na nějteré z vás budu těšit osobně přímo na místě a u dalšího infomajlu nashle.

Radek Zelycz (Cedic)

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz