Pokusím se dokončit překlad Empire Earth

  6:00aktualizováno  12:07
Pokusím se dokončit překlad Empire Earth
Zdravím příznivce hry Empire Earth. Rozhodl jsem se, že než seženu druhý datadisk k Zoo Tycoonu ( Marine Mania ), na jehož překlad se také chystám, tak zatím vytvořím novou verzi překladu skvělé hry Empire Earth.
Vím, je to už trochu starší hra, ale zjistil jsem, že ji hraje stále dost lidí, aby se překlad dotáhl do konce. Tento překlad by měl být již kompletní a to by měli být dokonce přeloženy i kampaně a tutorial ( trénink ). Překládání kampaní je velice zdlouhavá záležitost, ale doufám, že se mi to povede přeložit celé ( už mě o to žádalo vcelku dost lidí, ale zatím jsem měl málo času kvůli jiným překladům, povodním atd. ). Instalace překladu bude ( hlavně na pomalejších počítačích - 500MHz a méně ) asi trochu zdlouhavější - přece jenom si instalátor musí poradit asi s 145MB dat a to není zrovna málo. Na druhou stranu se nemusíte bát velikosti překladu, ten bude podle odhadu velký tak 100KB - 200KB, větší by být neměl. Bohužel, někde ( a to hlavně v kampaních ) budu muset použít zkratky, protože jsem tlačen místem, ale mělo by jich být minimum. Jako první musím opravit chyby, které jsou v původní verzi a že jich není málo:-) Dále musím opravit hru po síti ( bohužel, dříve jsem neměl přístup k síti ), takže jsem tuto část hry nemohl ani odzkoušet. Teď už tento přístup mám, tak toho využiji a přeložím i celou tuto část hry. Hlavně musím doplnit přihlašovací informace a hlášky u připojení na server Sierra.com. Tyto hlášky nebyly přeloženy vůbec. Teď už se hráči mohou těšit na kompletní překlad. Kdy bude překlad hotov odhadnout dnes neumím, ale počítám, že by to mohlo být tak někdy v lednu nebo únoru. Nic neslibuji, pouze odhaduji. Snad vás brzy budu moci potěšit, ale zatím se musíte spokojit s tímto podrobným infem.
Váš překladatel Dregn.
Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Překlad post-apo akce Mad Max

Překlad post-apo akce Mad Max

Rozjeli jsme překlad tohoto akčního RPG.

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

Vývojářský deník k Syberia 3

Syberia 3

Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.

Najdete na iDNES.cz