Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Playboy: The Mansion

  12:00aktualizováno  17. prosince 11:36
Strategie/simulace hráče postaví do role Hugh Hefnera světoznámého zakladatele pánského magazínu Playboy. Na češtině jsem dlouho pracoval, ale vlivem okolností (vysvětlené v článku) jsem nucen vydat pouhou betaverzi.

Playboy: The Mansion - větší obrázek ze hry

Ano, je to tak! Zklamání v tuto chvíli čeká všechny lidí, kteří od dubna 2006 čekají na dokončení slibovaného překladu do této hry. Nastali totiž shodou náhod hned dva problémy, které mě přinutili tuto češtinu nedokončit!
Celý problém se týká toho, že již nemám tolik času, abych se mohl věnovat překládání. Je to nejenom díky narůstajícím požadavkům ve škole, ale také proto, že se začínám věnovat svému koníčku - hudbě. S touto časovou tísní se již potýkám nějaký ten týden a docela sem se s ní vypořádával, ale... Nastal problém č. 2 v podobě ztráty rozpřekládaných dat od vydání beta verze 0.8! Tento fakt mě již doopravdy přinutil ukončit překlad hry Playboy: The Mansion. Nemám totiž již síly na to, abych dal všechno dohromady.
Od začátku sem si uvědomoval, že jsem si sebral opravdu velké sousto a i když mě několik lidí celkem dost pomohlo, poslední měsíce jsem opět na překlad sám...
Myslím si, že i přes to všechno jsem udělal velký kus práce a vydaná veta verze češtiny alespoň někomu pomůže. Jediná trošku dobrá zpráva pro ostatní by mohla být ta, že jsem ochotný dát zdrojové soubory češtiny k dispozici na dokončení překladu! Záleží to jen na tom, jestli se najde nějaký překladatel, který by měl o dokončení zájem.

K dispozici vám tedy zde dávám beta verzi 0.8 češtiny, v instalátoru se dočtete, co přeloženo je a není.

Na závěr bych ještě rád poděkoval všem lidem, kteří mě s překladem pomohli a taky lidem, kteří mě podporovali!
S pozdravem,
TR@NCELEAD

Download betaverze(0.8) češtiny do hry Playboy: The Mansion (993 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Playboy: The Mansion - větší obrázek ze hry Playboy: The Mansion - větší obrázek ze hry Playboy: The Mansion - větší obrázek ze hry Playboy: The Mansion - větší obrázek ze hry Playboy: The Mansion - větší obrázek ze hry Playboy: The Mansion - větší obrázek ze hry Playboy: The Mansion - větší obrázek ze hry Playboy: The Mansion - větší obrázek ze hry Playboy: The Mansion - větší obrázek ze hry Playboy: The Mansion - větší obrázek ze hry Playboy: The Mansion - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.Najdete na iDNES.cz