PgcEdit 7.3

  12:00aktualizováno  17. prosince 11:12
PgcEdit je výkonný DVD IFO a Menu editor umožňující modifikaci navigačních příkazů a parametrů již vytvořené DVD struktury. Pro jeho pohodlnější obsluhu jsem připravil češtinu na 8.0 jak do Win, tak i Linux verze.

PgcEdit - větší obrázek z programu

PgcEdit je výkonný DVD IFO editor a menu editor, který umožňuje modifikaci navigačních příkazů a parametrů v již hotové DVD struktůře. Zkušenější uživatel si může struktůru vytvořit celou sám. Zároveň je první program, který umožňuje uživateli při vypalování dvouvrstvých DVD vybrat místo přechodu vrstev (layer break) i s náhledem.
V trasovacím režimu je názorně vidět jak se čtou příkazy při vložení DVD do přehrávače. Takže se dá vysledovat, kde udělat změnu v příkazech, aby se změnilo chováni DVD podle našich představ. Je možné odstraňovat jakékoliv části v DVD struktůře Cell, PGC, celé VTS, ale i audio a titulky (pozn: fyzické odstranění z VOB souborů následně obstará FixVTS; rovněž k dispozici v češtině).
Pro PgcEdit je k dispozici několik pluginů, které jeho možnosti dále rozšiřují. Jsou také v češtině.

Instalace programu: Jedná se o kompletní program, který nevyžaduje instalaci. Rozbalte soubory z archívu a nakopírujte je do doporučeného umístění C:\Program files\PgcEdit\

Doporučení: Správného zobrazení diakritických znaků (jejich mezer) dosáhnete nastavením písma v menu "Možnosti" > "Uživatelské rozhraní" > "Vybrat hlavní písmo" a vyberte "Microsoft Sans Serif".

Download české verze programu PgcEdit 8.0 (Windows) (2 015 kB)

Download české verze programu PgcEdit 8.0 (Linux) (1 887 kB)

Download české verze programu PgcEdit 7.3 (Windows) (2 058 kB)

Download české verze programu PgcEdit 7.3 (Linux) (1 910 kB)

Domovská stránka programu PgcEdit .

Domovská stránka autora překladu, wencaS, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...Najdete na iDNES.cz