Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Penumbra: Black Plague

  12:00aktualizováno  11. března 8:53
Pokračování hororové adventury v pohledu vlastníma očima Penumbra: Overture. Tentokráte s menším zaměřením na fyzikální model a hezčím vzhledem. A protože hra nebyla oficiálně lokalizována, připravuji češtinu.

Penumbra: Black Plague - větší obrázek ze hry

11.3.2008 - Jak jsem slíbil, tak i činím. Nejenom že jsem vám sem do galerie přidal pár nových obrázků, ale zároveň bych i rád oznámil, že dokončení překladu se pomalu a jistě blíží. Dělám na tom sám a pevně doufám, že první vydání češtiny by mohlo být koncem března. Zřejmě půjde o betu, s jejímž vyladěním (dohledáním chybek a překlepů) mi, aspoň doufám, pomůžou i čtenáři. Takže se podívejte na obrázky a držte palce.

18.2.2008 - Pokračování hororové adventury v pohledu vlastníma očima Penumbra: Overture. Tentokráte s menším zaměřením na fyzikální model a hezčím vzhledem. Philipovo hledání mrtvého otce v temném podzemním komplexu však dokáže mnohému hráči nahnat husí kůži. Působivý je systén světel a stínů, stejně jako motion blur efekt.

Pustil jsem se českého překladu této hry. Dělám na tom sám, takže to bude určitě nějaký ten týden trvat, ale pokusím se ji dodělat co nejdříve. Zatím mám přeložené komplet menu, tutorial, předměty v inventáři a popisky k nim, nějaké dopisy a většinu poznámek. Chybí toho ještě dost, ale jde to celkem dobře. Čeština bude i s diakritikou, ale pro uložené hry nebude 100% fungovat. Ostatně, na průběh mého snažení se můžete podívat prostřednictvím několika obrázků, které najdete v tomto článku. Brzy se ozvu s dalšími informacemi.

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Penumbra: Black Plague - větší obrázek ze hry Penumbra: Black Plague - větší obrázek ze hry Penumbra: Black Plague - větší obrázek ze hry Penumbra: Black Plague - větší obrázek ze hry Penumbra: Black Plague - větší obrázek ze hry Penumbra: Black Plague - větší obrázek ze hry Penumbra: Black Plague - větší obrázek ze hry Penumbra: Black Plague - větší obrázek ze hry Penumbra: Black Plague - větší obrázek ze hry Penumbra: Black Plague - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz