Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Paragraph 78

  12:00aktualizováno  14. května 5:50
Hráč se ve hře Paragraph 78 zhostí role jednoho z členů speciální vojenské jednotky, která je přiřazena na nebezpečnou misi v tajné raketové základně, kde se něco stalo. Připravil jsem pro vás překlad hry, testovaný na ruském originálu, ale měl by chodit i na anglické verzi.

Paragraph 78 - větší obrázek ze hry

Paragraph 78 je taktická FPS, v níž je čtyřčlenný tým bývalých vojáků vyslán na důležitou misi, která je pro ně zároveň příležitostí se po dlouhé době vidět a pracovat spolu. Bohužel jsou mezi všemi členy týmu stále nějaké nevyřešení osobní záležitosti, které se projeví v ten nejméně vhodný okamžik. Během mise, na níž byli najati, tak musí čelit nejenom nebezpečí zvenku, ale i zevnitř. Paragraph 78 nabídne sled misí s otevřenou strukturou, které jsou spojeny dramatickým příběhem s řadou ambientních i pořádně strašidelných situací. Svoji roli při vytváření dusné atmosféry hraje použití dynamických stínů a HDR, které navíc přispívají k tomu, že je hra atraktivní i co se audiovizuálního zpracování týče. Jinak se však jedná o standardní taktikou FPS s širokým arsenálem podle skutečnosti vytvořených zbraní a celou řadou nepřátel s odlišnou bojovou taktickou a chováním.

Dostala se mi do rukou originál ruská verze hry Paragraf78. Jenže abych ji vůbec nastavil, musel jsem ji přeložit. Je to přeloženo bez diakritiky. Měla by fungovat i na anglické verzi, ale nemám kde to vyzkoušet.

Download češtiny do hry Paragraph 78 (9 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Half Life 2

Half-Life 2

Akční hra Half-Life 2 získala od všech kritiků pozitivní ohlas. Na hře byly pozitivně hodnoceny vlastnosti jako...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Medal of Honor Allied Asault

Medal of Honor Allied Asault

Další český dabing hry z naší dílny Fénix ProDabing.Najdete na iDNES.cz