Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Paint Shop Pro 7.0x

  12:00aktualizováno  12. září 12:18
Všem, kteří mají zájem o aktuálnější verzi češtiny do programu Paint Shop Pro 7.04 posílám zatím ne zcela kompletní češtinu. Přeloženo je zhruba 95%. Je tam opravená veliká spousta chyb a nepřesností. Pokud byste ale narazili na jakoukoliv další, prosím ozvěte se. Na zbytku ""počeštění"" se pilně pracuje :-)

Paint Shop Pro 7

Všem, kteří mají zájem o aktuálnější verzi češtiny do programu Paint Shop Pro 7.04 posílám zatím ne zcela kompletní češtinu. Přeloženo je zhruba 95%. Je tam opravená veliká spousta chyb a nepřesností. Pokud byste ale narazili na jakoukoliv další, prosím ozvěte se. Na zbytku "počeštění" se pilně pracuje :-)

Teď již k samotným patchům. Čeština je ve dvou možných verzích. Pro plnou (řádně zakoupenou) verzi a tzv. verzi "try & buy" (trial). Ještě existuje i americká verze programu v obou variantách, tu ale bohužel nevlastním. Proto pokud byste měli tuto verzi, rád ji pro Vás upravím. Stačí zaslat soubor "psp.exe" na mojí adresu. V případě jakýchkoli problému mě prosím kontaktujte na adrese zedzed@email.cz.
S pozdravem ZED

P.S. Souběžně s dokončením tohoto překladu pracuji na přeložení Animation Shopu. Taktéž ve verzi 7.04

27.12.2001

Co říci nového? Asi nic moc, jen, že vyšla opět další verze programu, tentokrát Paint Shop Pro 7.04, no a já věren tradici, jsem pro Vás opět přichystal češtinu. Jen si dejte pozor, protože jsou dvě verze programu, plná a trial, a jelikož se v některých ohledech liší, musel jsem udělat ty češtiny dvě. Takže si pro sebe vyberte tu správnou.

Instalace češtiny:
Instalace se malinko liší od předchozích verzí. Postupujte takto. Stažený archív rozbalte do adresáře s programem a spusťte patch_psp.exe. Tím dojde k počeštění. Je to shodné u obou typů programu.
Příště nashle, ZED

26.3.2001

Posílám Vám BETA VERZI češtiny do programu Paint Shop Pro 7.02. Tato čeština není funkční ve verzi 7.0 ani 7.01. Tímto Vás všechny prosím: pokud najdete v překladu jakoukoliv chybu nebo nepřesnost pošlete mi prosím E-mail na zedzed@seznam.cz a já ji opravím. V překladu je spousta textů a i při nejlepší vůli asi neobjevím všechny chyby.
CO JE PŘELOŽENO: Přeložena jsou všechna dialogová okna, poměrně dost stringů. Ještě tedy zbývá přeložit externí soubory, kterých také není málo. Na překladu Animation Shopu se už také pracuje. Termín vydání plné verze češtiny ještě upřesním.
Váš ZED
P.S. Soubor stačí rozbalit do adresáře kde je nainstalován PSP 7.02


22.2.2001

Máte možnost si vyzkoušet a otestovat BETA VERZI češtiny do programu Paint Shop Pro 7.01.
Tato čeština není funkční ve verzi 7.0. Je to prozatímní verze, kterou z človíčků, kteří si ji stáhnou, dělám "pokusné králíky". Tímto Vás všechny prosím: pokud najdete v překladu jakoukoliv chybu nebo nepřesnost pošlete mi prosím informaci na dole uvedený e-mail a já ji opravím. (Pokud se budete podílet na korekcích, prosím přesně specifikujte místo chyby - obrázek je někdy lepší než sto slov). V překladu je spousta textů a i při nejlepší vůli asi neobjevím všechny chyby. Předem všem potenciálním testerům děkuji.

CO JE PŘELOŽENO: Přeložena jsou všechna dialogová okna, poměrně dost stringů. Ještě tedy zbývá přeložit externí soubory, kterých také není málo.
Na překladu Animation Shopu se již také pracuje.
Jelikož se u výrobce programu www.jasc.com chystá nová verze 7.02, bude finální čeština upravena na tento patch (podle toho kdy vyjde). Termín vydání plné verze češtiny ještě upřesním.
Soubor stačí rozbalit do adresáře, kde máte nainstalovaný program.
Váš ZED


Download češtiny do programu Paint Shop Pro 7.04 (1 148 kB)

Download češtiny do programu Paint Shop Pro 7.04 (Trial) (1 148 kB)

Download češtiny do programu Paint Shop Pro 7.02 (2 806 kB)

Download češtiny do programu Paint Shop Pro 7.01 (2 812 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Jasc

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64Najdete na iDNES.cz