Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Outpost Security Suite Pro

  12:58aktualizováno  12:58
Jde o užitečný program, který v sobě kombinuje ochranu před viry, útoky z internetu a spywarem. Jde o verzi 7.5.1.3791.596.1681

Outpost Security Suite Pro | foto: Radek ZelyczBonusweb.cz

Jde o užitečný program, který v sobě kombinuje ochranu před viry, útoky z internetu a spywarem. Na ochranu vašeho počítače je připraven firewall, antivir, antispyware a nástroj k ochraně před odcizením identity uživatele. K větší bezpečnosti slouží také funkce filtrování internetových stránek, detekce útoků a filtr nevyžádané pošty. Program umí pracovat v automatickém i učícím se módu, nabízí precizní definici pravidel pro jednotlivé služby a aplikace, které pracují se sítí. Program zkrátka obsahuje obrovské množství nastavitelných parametrů u všech obsažených nástrojů. Přitom vám umožní zvolit si vhodný kompromis mezi úrovní zabezpečení systému a náročností na spolupráci uživatele.
Agnitum Outpost Security Suite patří k jedněm z mála firewalů využívající možnosti nezávisle vyvíjených plug-inů. Za zmíňku kromě pluginu pro blokování reklam, detektora útoků stoji především Blockpost. Ten slouží podobně jako například PeerGuard. Samozřejmě nebyl by to firewall, kdyby dokonale neplnil úlohu nepropustného štítu. A Outpost ji plní nadmíru dobře. Příkladem vám mohou být různá ocenění. Z podporovaných ochran jmenujme například Full Stealth Mode, Anti-Leak a MD5 Authentication.

Něco k překladu: I když jsem v diskuzi uvedl, že tuto verzi programu nebudu překládat, tak jsem se nakonec do ní pustil. Překlad souboru pro malware jsem nakonec (asi) zvládnul a to ostatní jsem převzal z Outpost Firewall Pro, protože ostatní překládané soubory u obou programů jsou naprosto identické. Druhým důvodem je, že "někde" na internetu je nabízena verze s českou instalací, která vykazuje instalační a provozní chyby a na základě toho jsem byl v několika emailech požádán, zda bych neudělal "funkční" překlad. Musím ale upozornit, že osobně používám Outpost Firewall Pro, takže nepočítám s tím, že bych dělal překlady pravidelně. V diskuzi jsem uvedl důvody.

Instalace: Oproti Outpost Firewallu Pro jsem jí zjednodušil. I zde byl překlad vytvořen ze souborů s německým jazykem, je nutné mít instalaci, která ho obsahuje. Nejprve v okně Settings vyberte General a na pravé straně zrušte položku Enable self-protection. Zároveň u položky Interface language vyberte rovnou jazyk Deutsch, klikněte na OK a v dalším dialogu též potvrďte OK. Poté přes ikonu v hlavním panelu (vedle hodin) program ukončete(Exit). Po nainstalování překladu spusťte program(bude již v češtině) a tentokrát vyberte Nastavení->Obecné a aktivujte položku Povolit vlastní ochranu.

Download češtiny do programu Outpost Security Suite Pro 7.5.1.3791.596.1681 (175 kB)
Download češtiny do programu Outpost Security Suite Pro 7.5.3572.565.1576 (170 kB)
Download češtiny do programu Outpost Security Suite Pro 6.5.5 (2535.385.0692) (201 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Agnitum Ltd.

Outpost Security Suite Pro

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36Najdete na iDNES.cz