Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nové hlasování - půjčujete si na počítač?

  8:58aktualizováno  16. ledna 10:59
Nové hlasování - půjčujete si na počítač?
V poslední době se ve všech periodikách skloňuje přímo posedlost v nakupování na dluh, která provázela zvláště nedávné vánoční šílenství. Někteří ekonomové z podobného, prý udržitelného, trendu mají radost, zvyšuje se tím DPH, peníze se "hýbou" a to vše prý ekonomiku pohání vpřed. Na druhou stranu jsou ekonomové, kteří varovně zvedají prst a předpovídají zvyšující se vlnu osobních bankrotů a s nimi spojené exekuce (a i chystané osobní úpadky). Denně jsme zavalováni jednou nabídkou za druhou, že vše si můžeme dovolit teď a tady, že nikdo nemusí čekat a že platit můžete až později... Ano, reklama je vysoce ceněná a složitá "věda" a věnují se jí celé týmy odborníků, kteří přemýšlí, jak z vás dostat i tu poslední stovku :-) Abych to tu doširoka nerozváděl, nejsme žádný ekonomický server, toto raději nechám Fincentrumu. Co mě ale zajímá, je ochota vás, návštěvníků našeho serveru, se díky stále stoupajícím nárokům her (i programů), zadlužovat při pořizování nového nebo při upgrade starého počítače. Nebojte se, nejedná se o žádný renomovaný průzkum, sloužící právě zmiňovaným reklamním odborníkům, jde o čistě anonymní hlasování. Ale věřte mi, že i spousta předchozích hlasování nezajímala jen mě, ale některé výsledky byly zajímavé i pro ostatní subjekty (např. distributory, internetové prodejce) a mnozí z nich podobná hlasování sledují (alespoň tak se mi svěřovali). Na výsledky tohoto hlasování jsem opravdu zvědav:-)
Jo, a abych nezapoměl, samozřejmě musím vyhodnotit i hlasování předešlé. To se týkalo naší zatím poslední rubriky Oficiální překlady her a výsledky dopadly takto:

Využijete novou rubriku o oficiálních překladech? (celkem hlasů: 9441)
 • Vynikající nápad a velmi potřebný (6688)
 • Sem tam se podívám (1078)
 • Je mi to jedno (611)
 • Ani moc ne, raději originál (176)
 • Oficiální překlady? Pche.... (888)

  Musím říci, že výsledek mě velmi potěšil, kladných názorů na rubriku je drtivá převaha (ostatně návštěvnost tomu i odpovídá). Stav hlasování jsem konzultoval i s některými distributory a i díky tomu mnozí rubriku přivítali a přislíbili dodávat informace co nejdříve to bude možné. Nás s Jardou Chobotem to zase na oplátku zavazuje vám ty informace dodávat a reagovat na vaší případnou kritiku (sem s ní, vždy je co vylepšovat).
  Mějte se v tyhle lednové dny fajn.
  Radek Zelycz
 • Autor:


  Nejčtenější

  Další z rubriky

  Další český dabing - Syberia 2

  Syberia 2

  Finišujeme dabing do Syberie 2 a nyní jsme vydali malý trailer, podívejte se sami.

  Vývojářský deník k Syberia 3

  Syberia 3

  Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.

  Překlad post-apo akce Mad Max

  Překlad post-apo akce Mad Max

  Rozjeli jsme překlad tohoto akčního RPG.

  Akční letáky
  Akční letáky

  Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!  Najdete na iDNES.cz