Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nové hlasování ohledně The Sims

  5:21aktualizováno  5:42
Nové hlasování ohledně The Sims + výsledky starého.
Vážení čtenáři, uplynuli pomalu dva měsíce a to je ten nejlepší čas změnit naší hlasovací anketku. Notabene, když může anketka posloužit i dobré věci a pomoci s dokončením a doladěním překladů mezi vámi populárních The Sims. Samozřejmě se nevyhnu ani zrekapitulování předchozího hlasování. Ale pěkně popořádku.
Autoři překladu The Sims a datadisků, skupina XSteam se na mě obrátila s prosbou, zda bych neuspořádal mezi vámi, čtenáři a zájemci o překlad, jedno hlasování. To se týká především velkého množství datadisků, které ke hře vyšli. Nene, nebojte se, nejde o to, že by nějaký nebyl přeložen, ale spíše o to, jaké kombinace instalátorů připravit. Bohužel, díky značnému množství datadisků je kombinace všech možností na tak vysokém čísle, že by to nebyl schopen nikdo připravit. Jen si to představte, někdo používá jen datadisk Living Large + SuperStar (jeden instalátor), další třeba Hot Date + SuperStar (druhý instalátor) a takhle zkombinujte všechny. K tomu začněte počítat tři různé datadisky, pak čtyři.... no, už rozumíte?:-) Bohužel, při každé možné instalaci se mění určité soubory a je nutné pokaždé udělat jiný instalátor.
Proto by autoři byli rádi za vaše hlasování, které z datadisků používáte nejčastěji (volit můžete i vícekrát různé datadisky, vždy postupně) a ze získaných informací by se udělali ty nejčastější kombinace instalátorů. Víme že to asi nebude vyhovovat každému, ale je to asi v současné době nejrozumnější řešení.
Anketka se jmenuje Jaké datadisky The Sims používáte nejčastěji? a jako vždy jí naleznete v levé části stránek.
A teď se musíme alespoň stručně vrátit k právě skončenému hlasování, věnovanému nejoblíbenějšímu a dle vás i nejlepšímu překladu hry Unreal Tournament 2004. A jaký byl tedy výsledek?:
Kdo udělal nejlepší češtinu do UT2004? celkem hlasovalo 2882 čtenářů
 • Mrazík - 2241 hlasů
 • Dregn - 203 hlasů
 • Carlos - 150 hlasů
 • Lukido - 146 hlasů
 • MartinezZ - 142 hlasů
  Hlasování bylo v podstatě jednoznačné a podobalo se výsledkové listině závodů F1 :-) S nepředstavitelným náskokem (ani součet všech ostatních nestačil zdaleka byť jen ohrozit) získal nejvíce hlasů Mrazík. Je vidět, že mezi hráči má co se týče překladů neotřesitelné postavení a jeho češtiny používáte nejčastěji (a to i přes fakt, že se Mrazík nevěnuje případným patchům). Mám i takové podezření, že i v anketě o nejlepší webovou stránku by Mrazík vyhrál (a to žádnou nemá) :-) Pevně věřím, že ho výsledek potěší a připraví pro vás ještě hodně češtin.
  Radek Zelycz
 • Autor:


  Nejčtenější

  Další z rubriky

  Další český dabing - Syberia 2

  Syberia 2

  Finišujeme dabing do Syberie 2 a nyní jsme vydali malý trailer, podívejte se sami.

  Vývojářský deník k Syberia 3

  Syberia 3

  Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.

  Překlad post-apo akce Mad Max

  Překlad post-apo akce Mad Max

  Rozjeli jsme překlad tohoto akčního RPG.  Najdete na iDNES.cz