Nové hlasování o Invexu

  12:08aktualizováno  12:22
Nové hlasování o Invexu
Tak už nám uplynuly pomalu dva měsíce od poslední nové ankety, která měla především pomoci v rozhodování autorům češtiny do Doom 3, Polisovi a Mondymu, zda se pustit i do dabingu. Hlasování dopadlo celkem očekávaně a s drtivou převahou zvítězil požadavek dabingu. Však se na ten výsledek podívejte sami:

Chcete i "dabovanou" verzi češtiny pro DOOM 3? - celkem hlasovalo 7168 čtenářů:
Ano - kompletní překlad - 6673 čtenářů
Ne - stačí text - 495 čtenářů

I váš jednoznačný názor Mondyho utvrdil (přes tvrzení některých škarohlídů) v tom, že má na dabingu pokračovat a údajně je někde na 40%. Já doufám, že i dnes sedí za mikrofonem a huhlá texty, abychom nemuseli čekat na tento patch moc dlouho:-) Termín vydání je zatím nejasný.

No a protože by bylo škoda nechat naší anketu zahálet, připravil jsem novou, v dnešní době asi už profláknutou, která se vrací k právě končícímu Invexu. Ten se věnuje nejen komunikaci, hardware a dalším, ale v posledních ročnících stále častěji i hrám. Potkat se tam můžete takřka se všemi, kteří v této oblasti něco znamenají (jen já jsem tam letos chyběl, bohužel, po návratu z dovolené mám moc práce), takže by mě zajímalo, zda se vám prezentace her a herních firem líbila.
Díky za váš názor.
Radek Zelycz
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

Vývojářský deník k Syberia 3

Syberia 3

Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.

Další dabing - The Stanley Parable

The Stanley Parable

Podívejte se na trailer k chystanému dabingu této originální hry.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz