Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nová anketa + výsledky staré

  11:30aktualizováno  11:43
Nová anketa + výsledky staré
Protože stávající anketka na mých stránkách již pomalu postrádala svůj aktuální charakter, pochopitelně byl nevjyšší čas zkusit nějakou novou. Ale nejprve k výsledkům. Anketa se vracela k loňskému roku a měla za úkol zjistit váší spokojenost s překlady. Dostala název Líbil se Vám z "překladatelského" hlediska minulý rok?. A jaké tedy byli výsledky?.
Hlasování se zůčastnilo opravdu hodně lidí, až mě to překvapilo. Celkem hlasovalo 1108 čtenářů, což je určitě úctyhodné číslo. Hlasy jste rozdělili takto:

Ano, 100% jste přeložili vše potřebné - 49 hlasů
Jasně, většinou ano - 312 hlasů
Sem tam něco chybělo - 681 hlasů
No, nebylo to nic moc - 40 hlasů
Přeložené jsou samé blbosti - 26 hlasů

Jak je vidět, negativních hlasů bylo opravdu velmi skromně, převažuje spokojenost, i když rezervy se najdou vždy. Myslím, že výsledek nepotěšil jen mě, jakožto tvůrce těhto stránek, ale především autory překladů, kteří se sice občas setkávají i s nenávistnými vzkazy, ale podobná "podpora" z vaší strany je přesvědčuje o tom, že nedělají zbytečnou práci, a že se najde pořád spousta těch, kteří jejich snahu schvalují a rádi využívají. Díky.

V poslední době začalo být populární zjišťovat, jak často "surfeři" navštěvují vybrané stránky, kolikrát denně je prohlížejí či jak často se vracejí. A to ať už z důvodů reklamních, tak ale především i ze strany případného plýánování technických záležitostí. A tak jsem takový malý průzkum zkusil i já. Nazval jsem ho celkem jednoduše: Jak často navštěvujete Cestiny.CZ? a věřím, že i teď se rádi připojíte k hlasování a "ťuknete" si na tu svou parketu:-) Výsledky pochopitelně opět zveřejním.
Mějte se fajn a příště u dalších článků nashle.
Radek Zelycz (Čedič)
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Syndrome - nábor pomocníků

Syndrome

Překlad sci-fi hororové akční adventury ala Alien Isolation/System Shock

Vývojářský deník k Syberia 3

Syberia 3

Podívejte se na podrobné informace z vývoje téhle suprové hry.

Češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Final Fantasy IX testovací obrázek

Skupina RK-Translations chystá češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HDNajdete na iDNES.cz