Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Norton Utilities 2002

  12:00aktualizováno  16. června 1:16
Norton Utilities™ 2002 optimalizují výkon a odstraní problémy Vašeho PC. Pomocí Norton Utilities mohou uživatelé Windows XP®, Windows NT®, Windows® 2000 a Windows ME/95/98 vyladit výkon svých PC a eliminovat často se vyskytující problémy. Tento program pomáhá optimalizovat uspořádání dat na Vašem pevném disku, čímž zvyšuje rychlost a zajišťuje stabilní výkon.

Norton Utilities 2002

Norton Utilities™ 2002 optimalizují výkon a odstraní problémy Vašeho PC.

Pomocí Norton Utilities mohou uživatelé Windows XP®, Windows NT®, Windows® 2000 a Windows ME/95/98 vyladit výkon svých PC a eliminovat často se vyskytující problémy. Tento program pomáhá optimalizovat uspořádání dat na Vašem pevném disku, čímž zvyšuje rychlost a zajišťuje stabilní výkon.

Norton Utilities jsou rovněž schopny zjistit a opravit řadu notorických problémů spojených s Windows. Umí běžet na pozadí a detekovat možné problémy s diskem a celým systémem. V mnoha případech tak zabrání vážným problémům tím, že automaticky provedou vhodná opatření.

Počeštěno je téměř vše co šlo. Snažil jsem se o úplnou lokalizaci programu ale nápověda je počeštěna pouze částečně, partie zabývající se dokonalým mazáním disků (WipeInfo) nejsou přeloženy vůbec.

Instalace českého prostředí do Norton Utilities 2002:
1. Zavřít všechny programy, především Norton Utilities a senzorovou tabuli NortonSystemDoctor! Stiskem Ctrl+Alt+Delete otevřít tabulku s běžícími programy a ukončit běh Nprotect!
2. Spustit nu2002_cz_setup.exe Přepíší se originální soubory soubory s češtinou. Čeština musí být intalována do téhož adresáře jako originál. Implicitní adresář je (C:\Program Files\Norton Utilities) Po instalaci je nutný restart.
3. Při instalaci kteréhokoliv jiného produktu od fy Symantec (Norton CleanSweep, Antivirus ap.) dojde k přepsání souboru NMain.exe v adresáři C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared. Toto se projeví chybným kódováním češtiny na hlavní tabuli (Itegrátoru). Soubor NMain.exe si proto někde zazálohujte, jinak budete muset kvůli tomuto jednomu souboru instalovat české prostředí znovu.

S pozdravem JeBee

Download češtiny do programu Norton Utilities 2002 (5 693 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Symantec.

Autor:Nejčtenější

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Další z rubriky

Wise Disk Cleaner

Wise Disk Cleaner

Wise Disk Cleaner je program na čistenie diskov od nepotrebných súborov. Pripravl som slovenčinu do verzie 9.71.688

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.79.462

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...Najdete na iDNES.cz