Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Norton Utilities 2001

  12:00aktualizováno  27. srpna 12:49
Posílám překlad několika součástí Norton Utilities 2001, což je velmi užitečný program. Konkrétně jde o Norton WinDoctor, Norton Disk Doctor a Speed Disk....


Norton Utilities 2001 - česká domovská stránka programu

Posílám překlad několika součástí Norton Utilities 2001, což je velmi užitečný program. Konkrétně jde o Norton WinDoctor, Norton Disk Doctor a Speed Disk.

Popis jednotlivých přeložených součástí:
Speed Disk - optimalizuje pevný disk Vašeho počítače přesouváním nejužívanějších souborů na začátek disku pro rychlejší přístup. Tím může výrazně urychlit spouštění Vašich aplikací a otevírání často používaných dokumentů. Opakovaná optimalizace je ještě rychlejší a tak můžete snadno udržovat Vaše data na disku v optimálním stavu.
Norton WinDoctor - diagnostikuje a řeší širokou škálu problémů od softwarových chyb až po konflikty hardware. Chrání Vaši práci napravováním chyb, které by mohly přerůst až ve ztrátu dat a napomáhá operačnímu systému k stabilitě odstraňováním problémů vznikajících každodenním používáním PC.
Disk Doctor - jestliže Váš pevný disk postihnou problémy, může dojít k výraznému zpomalení práce či ke ztrátě drahocenných dat. Z tohoto důvodu Norton Disk Doctor detekuje a opravuje řadu problémů pevného disku. Nekontroluje pouze fyzický povrch disku ale i obsah jednotlivých adresářů

Instalace češtiny je snadná, stačí spustit stažený počešťovací patch a řídit se radami na obrazovce, vše je již záležitostí samotného instalátoru.
Rogen

Download češtiny pro několik součástí programu Norton Utilities 2001 CZ (538 kB)

Domovské stránky (v češtině) firmy Symantec, věnované celému balíku Norton Utilities 2001 se spoustou dalších informací.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz