Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Norton SystemWorks 2004

  12:00aktualizováno  24. srpna 12:14
Norton SystemWorks 2004 je balík programů obsahující Norton Utilities, Norton AntiVirus, Norton Cleansweep atd. A jak už jsem slíbil, postupně dochází na jednotlivé části. Nyní jsem přeložil Norton CleanSweep takže můžete stahovat.

Norton SystemWorks 2004 - větší obrázek z programu

Norton CleanSweep

Jak jsem tu už jednou slíbil, postupně se pokusím přeložit i další části tohoto rozsáhlého balíku údržbových programů. Nyní došlo na Norton CleanSweep, který poskytuje bezpečný a účinný způsob odstranění nežádoucích souborů z vašeho počítače.

Tento program vám mimo jiné umožní:

 • specifikovat, jaké instalace a ostatní soubory monitorovat, aby mohli být později snadno odstraněné. Můžete také specifikovat názvy souboru a umístění pro zálohování a soubory protokolu.
 • specifikovat typy nepotřebných souborů, které by měl program Fast & Safe Cleanup vymazat včetně internetové historie, internetové cache, Odpadkového koše, ztracených clusterů a dočasných souborů. Vyčištění těchto souborů můžete také plánovat.
 • za použití průvodce zálohováním bezpečně zkomprimovat málo používané programy a tím uvolnit místo na disku. Takto zkomprimovanou zálohu můžete přesunout do nového umístění nebo kopírovat na jiný počítač. Průvodce obnovením zase zajistí, že všechny soubory, které souvisí s programem jsou obnoveny, pokud chcete program znovu používat. Současně obnoví hodnoty v registru.

  Jako vždy, podropbnosti ohledně instalace a další informace naleznete přímo v archívu s překladem, pozorně si ho přečtěte.

  Norton SystemWorks 2004 - větší obrázek z programu

  Norton SystemWorks 2004 je balík programů obsahující Norton Utilities, Norton AntiVirus, Norton Cleansweep atd. Zatím jsem pro vás přeložil několik částí vše je soustředěno do jednoho balíčku.
  Důležité: Kdo má nainstalován Norton Antivirus, tak by z balíčku neměl použít patch Norton SystemWorks 2004 CZ.exe, zbytek by neměl vadit.

  Popis programu:
  Norton SystemWorks 2004 je balík programů obsahující Norton Utilities, Norton AntiVirus, Norton Cleansweep atd.
  Norton Utilities je integrovaná sada programů, která Vám pomůže najít a opravit problémy s Vaším počítačem, zlepší výkon, provádí preventivní servisní úkoly a řeší potíže Vašeho systému. Norton Utilities varují při potenciálních problémech dříve, než se stanou zjevnými, pokud se někde vyskytne chyba minimalizují dobu poruchy, pomáhají obnovit ztracená data a poskytují informace, pokud potřebujete instalovat nový hardware nebo software.

  Balík programů je velmi rozsáhlý a není v mých silách najednou přeložit vše. Postupně se dostane i na další části, přednost budou mít ty, o které projevíte nejvíce zájmu. Na co bych chtěl upozornit je, že před instalací doporučuji číst přiložený textový soubor, kde je popsán i samotný způsob instalace češtiny.

  Zdraví Pepa

  Download češtiny do programu Norton SystemWorks 2004 - Norton CleanSweep (239 kB)

  Download češtiny do programu Norton SystemWorks 2004 (690 kB)

  Domovská stránka výrobce programu, firmy Symantec.

  Norton SystemWorks 2004 - větší obrázek z programu

 • Autor:


  Nejčtenější

  Další z rubriky

  ACDSee Photo Studio

  ACDSee Photo Studio

  Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

  Wise Care 365

  Wise Care 365

  Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

  FastStone Capture

  FastStone Capture

  Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

  Akční letáky
  Akční letáky

  Všechny akční letáky na jednom místě!  Najdete na iDNES.cz