Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

NHL Eastside Hockey Manager 2005

  12:00aktualizováno  22. dubna 2006 8:15
NHL Eastside Hockey Manager 2005

Podle názvu musí být všem hned jasné, o jaký typ hry se jedná. Konkrétně jde o pokračování hokejového manažeru. Nová verze přináší zdokonalený systém snad úplně všeho. Hráč dostane příležitost kontrolovat naprosto vše (finance, trénink, hráče, kterých je více než 32 tisíc, stadion a další), a to vše bude navíc propracováno do mnohem větší hloubky. Těšte se tedy na haldy a haldy tabulek, číslíček, zpráv, hodnocení a v neposlední řadě vašich vlastních rozhodnutí.
Díky podpoře severoamerické NHL (National Hockey League™) i asociace hráčů NHL (National Hockey League Players Association™, NHLPA™) najdete ve hře všechny týmy a fotografie hráčů.

Hra byla v ČR vydána formou kompletní lokalizace (dabing nebyl třeba).
Na závěr přinášíme fanouškům hokeje špatnou zprávu, letošní verze této hry se již v normální obchodech nebude prodávat. Vzhledem k nesplnění prodejních očekávání této hry se zahraniční distributor patrně přikloní pouze k přímému internetovému prodeji. Více informací a podrobnosti hledejte na oficiálních stránkách www.sigames.com.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost CD Projekt.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...

R.U.S.E.

R.U.S.E.

Nový typ válečné strategie Tentokráte nepůjde ani tak o tradiční taktiku, jako spíše o možnost protivníka zmást...

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice
Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva nebo tři roky se to opravdu dá zvládnout. Akorát zapomeňte na způsob, jak jste se učila jazyky ve škole. Možná vám totiž vyhovuje úplně jiný typ učení.Najdete na iDNES.cz