Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Net.Medic 1.2.2

  12:00aktualizováno  5. srpna 9:59
Program Net.Medic měří a odhaduje kvalitu internetového připojení. Svá zjištění zobrazuje na několika přístrojích nebo v tabulkách a grafech. Spolehlivě pracuje při používání Internet Exploreru, při použití jiného programu některé jeho přístroje nepracují.
Nyní máte k dispozici i překlad fungující pod Win XP.

Net.Medic - větší obrázek z programu

6. 8. 2004

Po změně operačního systému jsem byl nucen opravit překlad programu Net.Medic 1.2.2, aby nadále fungoval. Nový překlad pracuje pod Windows XP, ale jinak se od předchozího neliší. Doufám, že uspokojí i ty potenciální uživatele, kteří jej dosud nemohli používat.

Program Net.Medic měří a odhaduje kvalitu internetového připojení. Svá zjištění zobrazuje na několika přístrojích nebo v tabulkách a grafech. Spolehlivě pracuje při používání Internet Exploreru, při použití jiného programu některé jeho přístroje nepracují. Jako uživatel telefonního připojení Internetu nejvíce oceňuji malé nepřekážející okno měřiče průchodnosti, na kterém lze při provozu libovolného programu sledovat v grafické i číselné formě množství právě přijímaných a odesílaných dat.
Na serveru Cestiny je již překlad tohoto programu. Vzhledem k mé minimální znalosti angličtiny jej považuji za zcela nedostatečný a proto jsem jej přeložil znovu. Ani tento překlad není úplný. Nejsou přeloženy diagnózy ani návrhy na jejich řešení, což značně snižuje využitelnost programu. Rovněž text v putujícím řádku je jen částečně přeložen a díky tomu vypadá místy značně nesmyslně. Pro rutinní sledování stavu připojení je ale dle mého názoru překlad dostatečný.

Instalace češtiny:
Pro převod do češtiny stačí rozbalit archiv a přepsat originální soubor. Jako vždy doporučuji originál pro případ problémů předem zazálohovat. Originál programu lze stáhnou z této adresy, ale nezaručuji jeho budoucí přístupnost.

Bezproblémové surfování přeje
Přemysl Lukavský

Download češtiny do programu Net.Medic 1.2.2 WinXP (371 kB)

Download češtiny do programu Net.Medic 1.2.2 (362 kB)

Instalaci programu naleznete též na serveru Slunečnice.CZ, případně ho můžete zkusit nalézt zde.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466Najdete na iDNES.cz