Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Neighbours From Hell - demoverze

  12:00aktualizováno  8. července 12:21
Plná hra Neighbours From Hell ještě není na českém oficiálním trhu, ale vy si již dnes můžete vyzkoušet demo této hry v češtině. Jde o zábavnou hru, kdy se snažíte vyprovokovat zlého souseda a docílit co nejvíce bodů za jeho rozzuření..
Neighbours From Hell - větší obrázek ze hry

Plná hra Neighbours From Hell ještě není na českém oficiálním trhu, ale vy si již dnes můžete vyzkoušet demo této hry. Právě pro demo jsem připravil svou češtinu a jak jsem četl, již jiná parta překladatelů chystá češtinu i do plné verze. Takže před sháněním hry si jí můžete bezvadně vyzkoušet v demu s češtinou. Jedná o hlavního hrdinu Woodyho ( kterého ovládáte vy ) a jeho zlého souseda. Vy s Woodym vyvádíte sousedovi různé lumpárny a získáváte body za to, jak hodně se soused rozčílí. Pokud se vám podaří sousedovi vyvést něco dřív, než se uklidní z minulého žertu, získáváte prémiové body. Hru si můžete ztížit tím, že si nastavíte časový limit ( standardně ve hře zapnuto ), za který musíte zadané úkoly splnit. Pro dokončení každé epizody musíte vždy provést určitý počet triků ( žertů ) sousedovi, jinak epizodu nebudete moc dokončit. V demu hry naleznete tři výukové epizody a dvě ostré.

Pokud se jedná o překlad, ten je kompletní a dokonce i s diakritikou. Původní fonty háčky a čárky nepodporují, ale podařilo se mi zaměnit fonty za takové, které diakritiku podporují. V této hře to nebyl problém, protože výrobce použil formát "XML Verze 1.0", kde to jde udělat vcelku lehce. Takže si demo hry můžete hezky vychutnat v kompletní češtině. Ve hře se věty skládají s několika částí ( podobně jako u Zoo Tycoonu ) a tyto části bývají různě skloňovány, takže jsem byl nucen větu napsat v nejběžnějším tvaru a za to do závorky napsat koncovku jiného tvaru. Myslím, že to bude každému jasné :o)

POZOR!!! Po dokončení aktualizace na českou verzi, ještě před ukončením instalátoru se vás program zeptá, jestli chcete hned spustit demo. Prosím, zaškrtávací políčko u této volby vymažte a instalátor ukončete. Pokud to neuděláte, hra vám zobrazí chybové hlášení a stejně se nespustí, ( nic se neděje ) k žádnému poškození hry nedojde, nemusíte se bát, ale hra se musí spouštět přímo z daného adresáře "bin", jinak dojde právě k této chybě. Hra totiž při spouštění má pevně zadané cesty k ostatním adresářům a pokud ji spustíte z jiného umístění, než, kde se nachází spouštěcí soubor ( game.exe ), tyto cesty nejsou platné!

S pozdravem
Dregn

Download češtiny do hry Neighbours From Hell - demoverze (281 kB)

Další informace o hře + samotnou demoverzi naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autora češtiny, Dregna, díky za návštěvu.

Další obrázky z přeložené části hry

Neighbours From Hell - větší obrázek ze hry Neighbours From Hell - větší obrázek ze hry Neighbours From Hell - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Medal of Honor Allied Asault

Medal of Honor Allied Asault

Další český dabing hry z naší dílny Fénix ProDabing.

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition je remakom starej klasiky Age of Empires II: Age of Kings vrátane datadisku The...

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz