Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Neighbours From Hell 2

  12:00aktualizováno  14. března 9:58
Znáte hlavního hrdinu této hry Woodyho? Že ne, to je velká škoda, protože pokud máte rádi zábavu a nedej bože škodolibou zábavu, přicházíte o pořádný kus legrace. Pobavil jsem se i já a se svým týmem Brixia jsem se pustili do překladu.

Neighbours From Hell 2 - větší obrázek ze hry

Znáte hlavního hrdinu této hry Woodyho? Že ne, to je velká škoda, protože pokud máte rádi zábavu a nedej bože škodolibou zábavu, přicházíte o pořádný kus legrace. Ti co hráli první díl této hry jistě prominou, ostatním alespoň trochu přiblížím o co ve hře jde. Hlavní hrdina Woody má ohromně protivného souseda, kterému velice rád připraví nejeden malý žertík. Vaším hlavním úkolem je souseda pořádně vytočit. Můžete sbírat různé předměty a jejich pomocí připravit nemilé překvapení pro souseda. Soused vás nesmí spatřit, jinak vám pořádně nabančí. Herní plocha je rozdělena do několika částí nebo místností. Vy se nesmíte nacházet ve stejné části nebo místnosti jako soused nebo jeho matka, pouze v případě pokud se schováte do nějaké skrýše, soused nebo jeho matka vás neuvidí. Jestliže se vám podaří na konci každé úrovně splnit všechny úkoly v co možná nejkratším čase ( zapíská píšťalka ), získáte zlatou sošku a soused dostane ukrutný záchvat vzteku.

Neighbours From Hell 2 - větší obrázek ze hry

Pokud jde o překlad, tak je kompletní a to i se změnou fontů, což vám přináší diakritiku do hry. Věřím, že hra se s háčky a čárkami hned lépe hraje. Prosím omluvte skloňování některých slov nebo souvětí ve stavové řádce hry, kde vidíte, co právě děláte nebo jaký předmět na co používáte. Angličtina je v tomto strohá a v češtině to je trochu složitější. Vybrali jsme vždy dva nejběžnější tvary, přičemž koncovka druhého tvaru je vždy za slovem v závorce. Až to ve hře uvidíte, jistě hned pochopíte o čem je řeč.

Instalace je velice jednoduchá a pokud dodržíte správný postup, měli by jste mít vše v češtině. Instalaci českého překladu je možné použít i na rozehranou hru, nemělo by to vůbec vadit.
Doporučený postup instalace:
1) Nainstalovat hru Neighbours From Hell 2
2) Nainstalovat tento český překlad
Pokud se i přesto dostanete do problémů, zkuste se podívat na naší help stránku.

Přejeme vám příjemné hraní hry Neighbours From Hell 2 v českém jazyce.
Brixia

Download češtiny do hry Neighbours From Hell 2 (187 kB)

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Domovská stránka autorů překladu, skupiny BRIXIA, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Medal of Honor Allied Asault

Medal of Honor Allied Asault

Další český dabing hry z naší dílny Fénix ProDabing.

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Sins of Sollar Empire: Rebellion + datadisky

Sins of a Solar Empire

Češtinu pro hru Sins of a Solar Empire od původní autora Farflame, která je zde zahrnuta s jeho laskavým povolením. A...Najdete na iDNES.cz