Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Need for Speed II

  12:00aktualizováno  12:18
Druhý díl série Need for Speed vyšel v roce 1997 těsně předtím, než se objevily první slušné grafické akcelerátory.Tento díl nebyl tak úspěšný jako díl předcházející(a následující), ale nabídl ve své době opravdu ty NEJ fára, která spatřila světlo světa....

Druhý díl série Need for Speed vyšel v roce 1997 těsně předtím, než se objevily první slušné grafické akcelerátory. Tento díl nebyl tak úspěšný jako díl předcházející (a hlavně následující), ale nabídl ve své době opravdu ty NEJ fára, která spatřila světlo světa. Později (už byl v prodeji Voodoo) vyšel NFS II:Second Edition lišící se lepší grafikou a podporou 3Dfx. I když se jedna o uplně stejnou hru, neměl jsem možnost češtinu v ní vyzkoušet. Chtěl bych proto poprosit hráče kteří jí případně vlastní, o vyzkoušení a zaslání e-mailu. Děkuji.

Hra je přeložená komplet mimo obrazovek při pauzách (nepovedlo se najít). Veškeré připomínky a dotazy směřujte prosím na můj e-mail.
Pokyny k instalaci:
Po rozbalení soubory zkopírujte do schodných adresářů s hrou na vašem HDD. Před instalací doporučuji zazálohovat si původní soubory.Překlad je pro Anglickou verzi.

Download češtiny pro hru Need for Speed II (11 kB)

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.Najdete na iDNES.cz