Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nástroje na překlad Final Fantasy k dispozici

  6:00aktualizováno  12:57
Nástroje na překlad Final Fantasy k dispozici
O překlad perfketní herní serie Final Fantasy, a je celkem jedno, který díl máte na mysli, byl, a stále ještě je, veliký zájem. Ostatně o to svědčí rubrika Chcete to, kde zájemců o češtinu neubývá (ba naopak). Už několikrát jsem tu psal různé zprávy o tom, že ten a ten zahájil překlad 7 dílu, další že připravil editační nástroje, no prostě, do překladu se pouštěl kde kdo, ale skutek zatím utek. Ale nebuďte smutní, přicházím s další perfektní zprávou. Díky našim překladatelským "dýchánkům" na různých chatovacích či diskuzních serverech jsem byl informován Cronosem o zajímavé polské stránce. Naštěstí se okolo ochomýtl Gremlin a stránku omrknul (přeci jen je v polštině kovanější :-) a já můžu všem zájemcům nabídnout zajímavou možnost.
Ta první nabídka se týká těch, kteří znají dobře jazyk našich severních sousedů, nebo alespoň lépe než angličtinu. Ti mohou využít již hotových polštin včetně polských fontů. Někomu to může určitě s dohráním a vychutnáním hry pomoci.
Pro ostatní a především pro případné překladatele je tu informace druhá. Na serveru jsou totiž k dispozici kompletně připravené toolsy pro vytažení textů z Final Fantasy 7 a 8, včetně vysvětlivek a případných rad. Perfektní zpráva, nyní už stačí, když se mezi překladateli najde někdo, kdo bude mít zájem se do toho pustit, budu velmi rád, když mě poinformuje, potěšíme tím spousty hráčů.
A teď samozřejmě to nejdůležitější:-) Odkaz na zmiňovanou stránku je http://sf.mlodzi.pl/, takže okukujte a přemýšlejte, případně stahujte.
Radek Zelycz
Autor:Nejčtenější

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.Další z rubriky

Překlad post-apo akce Mad Max

Překlad post-apo akce Mad Max

Rozjeli jsme překlad tohoto akčního RPG.

Syndrome - nábor pomocníků

Syndrome

Překlad sci-fi hororové akční adventury ala Alien Isolation/System Shock

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz