Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

MRWOO

  12:00aktualizováno  12:22
Po menší pauze, způsobené přetlakem každodenních informací jsem si opět našel trochu času k vyzpovídání dalšího z autorů, kteří mají na našem serveru dokonce i svou stránku. Jedná se o spřáteleného překladatele ze Slovenska, který si říká Mrwoo.....

Po menší pauze, způsobené přetlakem každodenních informací jsem si opět našel trochu času k vyzpovídání dalšího z autorů, kteří mají na našem serveru dokonce i svou stránku. Jedná se o spřáteleného překladatele ze Slovenska, který si říká Mrwoo. Tak to by mě zajímalo, jak tě takováhle přezdívka napadla a zda má nějakou spojitost s tvým jménem?
Ahoj. Volám sa Michal Šelmeci a moja prezývka s mojím menom nemá čo do činenia. Prezývka je Mrwoo. Ani neviem ako ma to napadlo.:-) Proste sme s kamošom pařili kedysi dávno starého dobrého Duka 3D alebo Shadow Warriora a on si dal prezývku Mr. Fuck Off, tak ma už v tej rýchlosti nič nenapadlo, len to Mr. Woo + ešte ten činan v tej hre, že...:-) No práve mi to táhne na mátury a na 18, takže sa to patrične oslávi. To bude nářez.:-))

To se hned můžu zeptat, kde že ta oslava vlastě proběhne. Čiže kde vlastně bydlíš?
Z hlavného mesta SR. Kto by nevedel, tak je to Bratislva.:-)

Na jakých překladech jsi se zatím podílel? A jaké si myslíš, že bys mohl do budoucna ještě zkusit přeložit?
Teraz si ani nepamätám, ale prvou češtninou na ktorej som solupracoval bolo GTA2. To bol ten štart. Potom som poprekladal niake programy ako napríklad BuddyPhone, Hex Workshop. Posledná čeština na ktorej som spolupracoval bol NFS5, nemal som ju možno ani vyskúšať, pretože sa nakopili nové hry, že.:-)). Ale čeština na ktorú som najviac hrdý je prekald WinZip 8.0. Samozrejme boli aj češtiny ktoré som prenechal iným napr. ICQ 2000, ale aj také, ktoré som nedokončil (ani neviem prečo, asi čas) napr. PQM 5.
Do budúcnosti je to ťažké takto povedať, takže zatiaž neviem, to sa uvidí časom.
No, když už jsme u přeložených her, jakému žánru her dáváš přednost? Teda hlavně ns jakou hrou jsi začínal, jaké hraješ dneska a také na jaké mašině?
No ak si dobre pamätám, bola to ta žaba, ktorá išla cez cestu, alebo to UFO.:-) Jednoznčne za najlepšiu najstaršiu hru pokladám Prince Of Persia. To bola za komunizmu moja srdcová záležitosť.:-)
Tých žánrov mám obžúbených viacej. V prvom rade ma najviac baví séria NHL od 97 az po 2001, ale tento rok ma docela sklamala. Za najlepšiu sériu a prelom pokladám NHL 98. Samozrejme rád si zahrám aj závodné hry, kde jednoznačne kražuje na prvom mieste séria NFS, kde uz NFS1 bola paráda. Za jednoznačne prelomovú pokladám NFS3, ktorá bola maximálne skvelá na tú dobu a dalšie série sú už len replyky. A v neposlednom rade nedám košom ani stratégiám, kde si nedokážem odmyslieť Settlerov, Warcraft, Red Alert, Age of Empires. Rád si aj zastriežam a najradšej mám 3D striežačku Soldier of Fortune, kde sa človek fakt odreaguje.:-))
A toto všetko honím na mojom zázraku, ktorý je vcelku slušne nadupaný. Neni to síce PIII, mno za to je to Celeron 433@541 MHz (viac už z toho nevytlačím, kdo by vedel jak, nech sa ozve:-), 64 MB RAM (ale treba rozsirit, treba),CD-ROM 24x a CD-RW ACER 32/4/4, RIVA TNT2 128 32MB, 15" Belina, ale pozor na 1024x768 pri 85HZ!:-) A teraz pozor !! OPTi Sound 16 BITOVÁ..:-))) ale šlape suprovo, nemôžem si pomôcť a to tomu nikdo nexe veriť.:-)

Já tomu věřím, není nad dobře zaběhanou sestavu, stálé upgrady jen zvyšují adrenalin při nastavování:-) Taky se většinou snažím držet se zásady správců PC: "Funguje to? Tak se v tom nerejte"..:-)) No, jdem pomalu na konec, jak už jsem na začátku zmínil, jsi majitelem webové stránky na našem serveru, můžeš své internetové aktivity představit blíž?
No samozrejme. http://mrwoo.cestiny.cz - Je to stránka s mojimi češtinami a teraz už aj niakymi programami atd. Však ako inak že?:-). No, ale zo 4 maily mám, alebo 5, už ani neviem.:-)) Pre vás dám ale mailto:selmeci@inmail.sk

Děkuji ti za rozhovor a budu se těšit na nějaký tvůj další překlad a případně i na zajímavosti, které nám předvedeš na své stránce.


Překlady MRWOOA můžete nalézt i na našich stránkách:

Seznam překladů od tohoto autora na našich stránkách

A zde je diskuzní forum, zřízené na Vaše otázky směrem k MRWOOVI.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647Najdete na iDNES.cz