Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mrazík & Sushi informují...

  10:15aktualizováno  10. září 10:28
Mrazík & Sushi informují...
Zdravím čtenáře serveru Cestiny.CZ a přináším další informace o překladech z naší dílny. Hned na úvod jednu špatnou zprávu. Z několika různých důvodů byl jeden z našich projektů pozastaven, ba přímo zrušen. Tím překladem je Evil Dead: Hail to the King a i nás mrzí, že to tak dopadlo. Bohužel se nedá nic dělat, snad vám to vyrovnáme širokým spektrem věcí, které pro Vás chystáme.
Příjemnou zprávou je dokončení překladu Tom Clancy´s The Sum of All Fears, ten už je kompletní a už míří k vydání. Dalším kompletním kouskem je čeština do Dungeon Siege, ovšem v tomto případě šlo o oficiální překlad pro distributora a čeština tedy nebude nikde zdarma šířená. Ale budete si jí moci koupit společně s hrou.
A co chystáme pro nejbližší týdny a měsíce? Náš tým se po úspěchu s češtinou do Aliens versus Predator 2 rozhodl pokračovat s překladem i právě vydaného datadisku Aliens vs. Predator 2: Primal Hunt a doufám, že se stejným úspěchem. Ale to není vše, zaujala nás i hra na motivy velmi starého hororu, takříkajíc klasice sci-fi hororu. Ano, řeč je o The Thing. Posledním chystaným kouskem, na něž se upnou naše síly je pohádkový příběh krásné Amy Zanzarah: The Hidden Portal. Vidíte, že budete mít z čeho vybírat, ať už jste příznivci pořádných jatek či raději obhlížíte fantasy světy.
Mějte se fajn a brzy u dalších češtin nashle
Mrazík.
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Další dabing - The Stanley Parable

The Stanley Parable

Podívejte se na trailer k chystanému dabingu této originální hry.

Další český dabing - Syberia 2

Syberia 2

Finišujeme dabing do Syberie 2 a nyní jsme vydali malý trailer, podívejte se sami.

Dárek k Vánocům - Paradise

Paradise

Pro naše čtenáře chystáme překlad adventury ParadiseNajdete na iDNES.cz