Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mrazík dokončuje Tomb Raider 6, Pirates of the Caribbean....

  1:30aktualizováno  13. října 10:04
Mrazík dokončuje Tomb Raider 6, Pirates of Carribean, Gothic 2, definitivně zatím zastavuje Discworld Noir.
Naší pravidelnou informační snůšku z dílen známého překladatele Mrazíka započnu hned v úvodu tou smutnější zprávou. Tou je v podstatě definitivní zrušení překladu hry Discworld Noir. Důvodem je to, že i přes výzvu se doposud neozval nikdo, kdo se dobře vyzná ve světě Discworldu a pomohl by dorazit texty. Třeba se toho časem ujme někdo jiný, nedá se nic dělat. Článek byl stažen i z rubriky Připravuje se.
Tak to byla ta smutnější zpráva a teď už se budeme věnovat novinkám. Již nějaký čas pracuje Mrazík na překladu zatím posledního dílu známé archeoložky Lary Croft. Ten dostal do vínku název Tomb Raider: Angel of Darkness. K velké radosti fanoušků téhle prsatice je překlad již kompletně dokončen, následovat bude složení textu do instalátoru a následné testování. Takže čeština by se k vám mohla dostat velmi brzy.
Dalším rozpracovaným překladem je hra, reklamně čerpající (ač se zase tolik nepodobají) ze známého filmu poslední doby v hlavní roli s Johnny Deppem. Ano, jde o Pirates of the Caribbean. Před pár týdny byla oznamovaná rozpracovaná slovenština, ale zdá se, že Mrazík se svou češtinou bude rychlejší. Již nyní má hotovy dialogy na 35%, menu, inventář, helpy a popisky jsou kompletně na 100% a denik cirka 90%. Uvažuje se dokonce i o diakritice. Uvidíme.
Závěrem nesmíme zapomenout na očekávaný titul, respektive jeho překlad, na který už se těší čím dál více fanoušků a po zveřejněných recenzích jich každým dnem přibývá. Ano, samozřejmě jde o Gothic II. Tak tedy, menu je kompletní, dialogy zhruba na 75%, deník, inventář a popisky - 65%. To vše, jak je dobrým zvykem Mrazíka včetně diakritiky. Napětí tedy může stoupat dále a snad už brzy budeme moci oznámit přibližný termín vydání.
Díky Mrazíkovi vás informoval Radek Zelycz
Autor:Nejčtenější

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Další z rubriky

Překlad post-apo akce Mad Max

Překlad post-apo akce Mad Max

Rozjeli jsme překlad tohoto akčního RPG.

Další dabing - The Stanley Parable

The Stanley Parable

Podívejte se na trailer k chystanému dabingu této originální hry.

Pomoz kolonizovat Mars a překlad Technomancer

The Technomancer

Začal překlad RPG Technomancer, zveme vás i do překladatelského týmu při kolonizaci Marsu.Najdete na iDNES.cz