Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

MOHAA - vyjde náš překlad oficiálně?

  3:24aktualizováno  3:28
Medal of Honor: Allied Assault - vyjde náš překlad oficiálně?
Vážení příznivci hry a hlavně vy, kteří očekáváte netrpělivě češtinu do hry Medal of Honor: Allied Assault. Protože se nám množí vaše dotazy ohledně průběhu překladu a zdá se, že hoříte nedočkavostí, kdyže si hru v češtině zahrajete, rád bych vám zde podal pár vysvětlujících informací.
Čeština, na které jsem začal dělat nakonec společně s Mrazíkem, je již kompletně dokončená a hotová je od 2.4.2002. Vás ovšem asi zajímá, proč se ještě neobjevila zde na stránkách?
Důvod je prostý. Překlad se nám povedl (alespoň máme takový dojem) a vypadá to, že dojde i k jeho zoficialnění, neřkuli přímo oficiální použití. K tomu je ovšem potřeba především souhlas vlastníka hry, tedy firmy EA Games. Firma si náš překlad vyžádala a nyní ho zkoumají její odborníci a ověřují, zda se v něm neobjevují nějaké závažné chyby. Zajímavá informace, což? Každopádně v současné době neovlivníme, jak vše, a hlavně jak rychle, dopadne, ale jak se zase něco nového dozvíme, budete to určitě vědět i vy.
Zatím se loučí Láďa Souček
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Překlad mytologické akce Hellblade

Hellblade: Senua's Sacrifice

Zahájen překlad mytologické akce Hellblade: Senua's Sacrifice o výpravě za záchranou duše z pekla.

Syndrome - nábor pomocníků

Syndrome

Překlad sci-fi hororové akční adventury ala Alien Isolation/System Shock

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...Najdete na iDNES.cz