MLCad

  12:00aktualizováno  25. dubna 12:35
MLCad je program běžící pod operačním systémem Windows (ale je možno jej spustit i pod Linuxem pomocí sady knihoven Wine) určený k tvorbě počítačových LEGO modelů.

MLCad - větší obrázek z programu

MLCad je program běžící pod operačním systémem Windows (ale je možno jej spustit i pod Linuxem pomocí sady knihoven Wine) určený k tvorbě počítačových LEGO modelů. Na rozdíl od jiných CAD systémů je pro Lego přímo určen a tak odpadají problémy s tvorbou součástek atp. Hotové modely je možno dále upravovat animačními a raytracingovými programy, nebo tisknout návod na stavbu. Vedle kompletního počeštění je k dispozici i česky psaný tutoriál.

K instalaci počeštění:
Archiv je nutno rozbalit do adresáře, ve kterém se nachází soubor "MLCAD.exe". Typicky to je adresář "MLCAD_V3.00". V tomto adresáři by se měl po úspěšném rozpakování objevit soubor "MLCadLangCzech.dll", v podadresáři "Help" pak adresář "Czech".
Pro zprovoznění češtiny je nutno spustit MLCad, v menu "Settings/General/Change" rozbalit položku "Language" a vybrat si "Czech".
Při příštím spuštění programu již bude MLCad v češtině.

Upozornění:
Vzhledem k tomu, že program se stále vyvíjí a v současnosti již pracuji na češtině pro další verzi, často aktualizuji překlad a upravuji různé části překladu, po domluvě s Čedičem se odkaz na stažení nenachází přímo na tomto serveru, ale stáhnete ho skrze mou speciálně připravenou stránku, kde vždy bude nejnovější verze.

Hezký den
Robert Seifert

Download češtiny do programu MLCad (skrze stránky autora)

Domovská stránka výrobce programu, firmy LM-Software.

Domovská stránka autora češtiny, Roberta Seiferta, díky za návštěvu.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Najdete na iDNES.cz