Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Microangelo 5.02

  12:00aktualizováno  9. dubna 2006 9:48
Jedná se o nejnovější verzi populárního programu na tvorbu ikon a kurzorů a to včetně jejich animací. Proto, chcete-li si vytvořit vlastní ikony nebo upravit ty stávající, tenhle program by Vám neměl chybět.

Microangelo - větší obrázek

Protože velká většina z Vás bude jistě tento program znát, nebudu ho dlouze popisovat. Jedná se o nejnovější verzi populárního programu na tvorbu ikon a kurzorů a to včetně jejich animací. Proto, chcete-li si vytvořit vlastní ikony nebo upravit ty stávající, tenhle program by Vám neměl chybět.
Program obsahuje 5 samostatných programů, které pro práci s ikonami a kurzory budete moci využít. Jedná se o Studio, které slouží pro tvorbu ikon a kurzorů. Dále Animátor, pro animaci ikon a kurzorů. Prohlížeč, který najde všechny soubory, se kterými umí Microangelo pracovat. Poté Knihovník, který pracuje se soubory typu ICL, tedy s knihovnami ikon a jako poslední tu máme On Display, který Vám umožní změnit nastavení ikon na Vaši ploše, umožní Vám měnit hloubku barev a mnohé další.
Já sem pro Vás přeložil, protože sem hodný strýček Vráb, samozřejmě všech pět jednotlivých programů. Doufám, že se Vám vyvedou nějaké pěkné ikony a vaše pracovní plocha se tak stane ještě krásnější než doposud.

Instalace:
Rozbalte soubor Zip do adresáře, kde máte nainstalován program Microangelo a přepište všech pět složek, které Vám budou nabídnuty.

Příjemnou zábavu Vám přeje
Ondra Vráb Vrabec

Download češtiny do programu Microangelo 5.02 (467 kB)

Domovská stránka programu Microangelo

Domovská stránka autora překladu: Vrába

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64Najdete na iDNES.cz