Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

MDK

  12:00aktualizováno  20. dubna 12:48
Tuhle češtinu jsem chtěl udělat už dávno a odhodlal jsem se k ní až teď, když božské MDK vyšlo na Cover CD Levelu (a musím říct, že je docela nepoměr odkládat něco přes půl roku a pak to mít hotový za jeden den, asi to bude tím že tahle gamesa není moc ukecaná...

Tuhle češtinu jsem chtěl udělat už dávno a odhodlal jsem se k ní až teď, když božské MDK vyšlo na Cover CD Levelu (a musím říct, že je docela nepoměr odkládat něco přes půl roku a pak to mít hotový za jeden den, asi to bude tím že tahle gamesa není moc ukecaná :-)

Takže jediné co musíte udělat pokud chcete mít hlásky česky, je vzít soubor mdkfont.fti (obsah archívu) a nakopčit ho v adresáři mdk do podadresáře \\misc, aby byl umístěnej tak jak je to vidět v tomhle archívu (já osobně sem to testoval na plný instalaci).
Čeština je šířena jako freeware, takže pokud by po vás někdo chtěl za tuhle češtinu nějaký prachy, tak je to mizera mizernej a kopněte ho do p..... (ehm, do oka ;-)
Samozřejmě že jako u všech překladů, kde se musí dodržet délka slova aby to pak program dokázal sežrat, tak i tady se mi pár slov nevešlo tak jak bych si představoval a musel sem slova poněkud nestandardně zkrátit, ale snad to dokážete přežít :-) (mimochodem jestli má někdo geniální nápad jak přeložit anglické \"up\" do češtiny tak, aby to bylo jen na 2 písmena, ať mi dá vědět ;-)
Tomcat

Download češtiny do hry MDK (53 kB), která vyšla jako plná hra na CD LEVEL2K1.4

Ještě jsme tu pro Vás našli návod ke hře na BonusWebu, třeba trochu pomůže.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...Najdete na iDNES.cz