Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Macromedia FreeHand MX

  12:00aktualizováno  16. září 10:11
Macromedia vydala tento rok aktualizovanou verzi svého vektorového grafického editoru s označení FreeHand MXa 11.0.2. Nový FreeHand MXa opět doplnil novou řadu produktů s označením MX 2004 (Flash MX 2004, Dreamweaver MX 2004, Fireworks MX 2004 atd.).

Macromedia FreeHand MX - větší obrázek z programu

Macromedia FreeHand MXa 11.0.2

Macromedia vydala tento rok aktualizovanou verzi svého vektorového grafického editoru s označení FreeHand MXa. Nový FreeHand MXa opět doplnil novou řadu produktů s označením MX 2004 (Flash MX 2004, Dreamweaver MX 2004, Fireworks MX 2004 atd.). FreeHand MXa je určen jak pro tvorbu složitých ilustrací a jiných tiskových materiálů, tak pro přípravu webové grafiky, a to zejména ve spojení s programem Macromedia Flash MX a Fireworks MX.
Nová verze programu nabízí zejména kompletně přepracované uživatelské prostředí kompatibilní s ostatními aplikacemi firmy Macromedia, řadu funkcí zaměřených na zvýšení produktivity práce (nastavení parametrů objektů v jednom okně, spojování paletek, nedestruktivní vektorové a bitmapové efekty), nové kreslící nástroje (vektorová guma, vytažení 2D objektů do prostoru, kaligrafické pero), lepší podporu systému MacOS X a snadnější komunikaci s jinými programy.

Macromedia FreeHand MX 11.0.0

Macromedia ohlásila v únoru 2003 novou verzi svého vektorového grafického editoru s označení FreeHand MX. Nový FreeHand tak doplnil řadu produktů s označením MX (Flash MX, Dreamweaver MX, Fireworks MX a ColdFusion MX), které byly na trh uvedeny v roce 2002 a sdílejí spolu jednotné uživatelské rozhraní a další funkce.
FreeHand MX je určen jak pro tvorbu složitých ilustrací a jiných tiskových materiálů, tak pro přípravu webové grafiky, a to zejména ve spojení s programem Macromedia Flash MX a Fireworks MX. Nová verze programu nabízí zejména kompletně přepracované uživatelské prostředí kompatibilní s ostatními aplikacemi firmy Macromedia, řadu funkcí zaměřených na zvýšení produktivity práce (nastavení parametrů objektů v jednom okně, spojování paletek, nedestruktivní vektorové a bitmapové efekty), nové kreslící nástroje (vektorová guma, vytažení 2D objektů do prostoru, kaligrafické pero), lepší podporu systému MacOS X a snadnější komunikaci s jinými programy.

Instalace CZ:
Po stažení archivu ZIP a rozbalení spusťte instalační balíček MacromediaFreeHandMXcz.exe a postupujte podle pokynů na obrazovce.
-kopíruje se celkem 5 souborů
-odinstalovat nelze (pouze nová instalace programu)
-nepřeloženy výrazy a okna spojené s nástroji Xtra
-nepřeloženy zprávy v stavovém řádku (nenalezeny)
Další informace o překladech Macromedia naleznete na stránkách www.sqpjaryn.com.

Loučí se Jaryn

Download češtiny do programu Macromedia FreeHand MXa 11.0.2 (260 kB)

Download češtiny do programu Macromedia FreeHand MX 11.0.0 (1 092 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Macromedia.

Domovská stránka autora češtiny, Jaryna, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...Najdete na iDNES.cz