Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Macromedia Flash

  12:00aktualizováno  5. června 1:22
Do ruky se mi dostala nová Macromedia Flash 5. Po překladu 4 (čtyřky) tady tedy máte v brzké době i češtinu do nové verze. Doufám, že sklidí stejný, ne-li větší úspěch, jako její starší sestřička...

Macromedia Flash - větší obrázek z programu

Do ruky si mi dostala nová Macromedia Flash 5.0. Po překladu 4 (čtyřky), kterýžto najdete tady taky, máte tu v brzké době i češtinu do nové verze.
Pozor - V tomto případě je překlad dělaný pro MF 5.0 nekomerční verze, která vyšla v edici DTP + Grafika. Na jiných verzích nezaručuji plnohodnotnou funkčnost překladu.

Instalace: Rozbalený archív macromediaflash50cz.zip okopírujte do adresáře s programem a přepište původní soubor Flash.tty. V případě dotazů či problémů mě kontaktujte.
Roman Hnědkovský

25.3.2001

Macromedia Flash se v současné době stal faktickým standardem pro tvorbu interaktivních multimediálních animací pro web i CD ROM. Díky použití vektorové grafiky jsou výsledné soubory velmi kompaktní a proto snadno a rychle přenositelné i přes Internet. Nová verze programu přináší zejména uživatelsky přizpůsobitelné prostředí, nové kreslící nástroje, integrovaný skriptovací jazyk ActionScript, MovieExplorer pro zobrazování hierarchické struktury aplikace, podporu XML a řadu dalších vylepšení.
Pro každého, kdo se chce trochu podívat pod pokličku Flashe, který je v prostředí Internetu vidět na každém kroku, jsem se pokusil přiblížit co nejvíce prostředí tohoto programu, a proto jsem přeložil vše co šlo.
Instalaci provedete tak, že stažený a rozbalený flash.exe soubor překopírujte do nainstalovaného adresáře programu a nahraďte původní.
Roman Hnědkovský

Download češtiny do Macromedia Flash 5.0 CZ (2 835 kB)

Download češtiny do Macromedia Flash 4.0 CZ (1 796 kB)

Zajímavá česká stránka, věnovaná programu Flash se spoustou odkazů a informací: Flash Zone CZ

Domovská stránka autora překladu: rh.cestiny.cz

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05Najdete na iDNES.cz