Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Macromedia Dreamweaver UltraDev 4.0

  12:00aktualizováno  24. srpna 2004 9:24
Při překladu došlo k chybnému určení složek pro ukládání vytvořeného alba. Po odeslání takto vytvořeného alba s didaktikou v názvech adresářů docházelo k chybě serveru při načítání. Po instalaci předložené opravy by k těmto chybám již nemělo docházet. Za způsobené potíže se uživatelům programů Dreamweaver 4 a Dreamweaver UltraDev 4 omlouvám. Opravné balíčky naleznete na stránkách jednotlivých programů.

Macromedia Dreamweaver UltraDev 4.0

Při překladu došlo k chybnému určení složek pro ukládání vytvořeného alba. Po odeslání takto vytvořeného alba s didaktikou v názvech adresářů docházelo k chybě serveru při načítání. Po instalaci předložené opravy by k těmto chybám již nemělo docházet. Za způsobené potíže se uživatelům programů Dreamweaver 4 a Dreamweaver UltraDev 4 omlouvám. Opravné balíčky naleznete na stránkách jednotlivých programů. Při instalaci opravy si zkontrolujte určenou cestu.
Hodně úspěchů při další tvorbě alba přeje Jaryn.

2.2.2002

Výrobce programu říká:
Dreamweaver UltraDev je určen pro rychlý a efektivní vývoj dynamických webových aplikací. Je to první vývojářský systém, který zpřístupňuje neprogramátorům tvorbu datově založených webových aplikací na více platformách. UltraDev svými možnostmi podstatně urychluje vývoj dynamicky generovaných stránek a formulářů, ale i komplexních řešení pro oblasti elektronického obchodování a databázových aplikací pro Internet. Jádro programu vychází z profesionálního webového editoru Macromedia Dreamweaver, takže většina webdesignérů bude schopna s UltraDevem ihned začít pracovat. I přes maximální komfort poskytovaný vizuálním prostředím programu mají vývojáři plnou kontrolu nad generovaným kódem. UltraDev podporuje nejrozšířenější databázové technologie jako ASP, JSP nebo ColdFusion a pomocí doplňků ho lze snadno rozšířit o desítky dalších fukcí a nastrojů.

Překladatel říká:
Prostředí Dreamweaveru UltraDev 4 v sobě zahrnuje jeden z nejlepších WYSIWYG "ať dělám co dělám pořád vidím jak to vypadá :)" editorů na trhu, textový editor pro ruční editaci HTML kódu s automatickým obarvováním klíčových slov i debugger JavaScriptu. Součástí programu je také kompletní referenční on-line manuál k HTML, CSS a JavaScriptu od renomovaného vydavatelství O'Reilly & Associates. Je úzce propojen ze svými "bratříčky" Fireworks, Flash... a práce v něm přináší mnoho možností pro vlastní vyjádření výsledné podoby prezentace.
Celkem je přeloženo asi 400 souborů. Pokud naleznete okno hlášení bez překladu, je to způsobeno mým neproniknutím do všech funkcí programu. Pokud se posbírají informace o oknech bez překladu je možno toto v překladu doplnit.

Instalace:
Spusťte DreamweaverUD4cz.exe. Řiďte se intuitivně postupem a nakonec se Vám instalace odmění českým rozhraní programu.

S pozdravem Jaryn

Download opravného balíčku češtiny do programu Macromedia Dreamweaver UltraDev 4.0 - oprava Alba (42 kB)

Download češtiny do programu Macromedia Dreamweaver UltraDev 4.0 (672 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Macromedia.

Domovská stránka autora češtiny, Jaryna, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...Najdete na iDNES.cz