Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lost

  8:00aktualizováno  6:49
Získejte autentický pocit ze seriálu ZTRACENI, navštivte známá místa, poodkrývejte roušku tajemství a setkávejte se s hlavními hrdiny seriálu!

Získejte autentický pocit ze seriálu ZTRACENI, navštivte známá místa, poodkrývejte roušku tajemství a setkávejte se s hlavními hrdiny seriálu! Jako pasažér zaoceánského letu 815 jste přežili ztroskotání a ocitli se na nezmapovaném ostrově kdesi v Tichém oceánu.
Spolu s objevováním ostrova odhalujete i svá vlastní tajemství. Chcete-li přežít a najít cestu domů, musíte porozumět vlastním chybám. Přežijte nástrahy, které vám ostrov připravuje: řešte rébusy, přechytračte nepřátele, utkejte se s kouřovou příšerou a překonávejte spoustu dalších příkoří. Nakonec snad vyváznete!
Hra vyjde v ČR a v profesionální české verzi někdy v dubnu 2008.


Další informace o hře naleznete zde.

Vydavatelem hry v ČR je společnost CD Projekt.

Autor:


Nejčtenější

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?
Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství, spustila se lavina vzpomínání. Redakce se smíchem rázem otřásala v základech. Jedna si ostříhala řasy, druhá si touhu po papouškovi splnila v bažantnici, třetí nutila mladší sestru jíst mrtvé mouchy… a to není zdaleka všechno!Najdete na iDNES.cz