Loco-Mania

  12:00aktualizováno  24. dubna 10:56
V této hře budete simulovat práci výpravčího na železnici a vaším úkolem bude tedy především kontrola pohybu vlakových souprav. TopCD pro fanoušky chystá kompletní lokalizaci hry.

Tým 7FX nepojal hru jako simulaci strojvůdce, ale dispečera. Na starost nemáte pouze jeden vlak, ale celý železniční systém včetně výhybek a semaforů. Úkolem dispečera je provést všechny vlaky co nejrychleji a nejbezpečněji do cílové stanice. V plné verzi je 12 různých map založených na skutečných lokalitách. Jako předlohu si vzali autoři nejen klasické lokality (Velká Británie, USA atd.), ale i Českou Republiku, což jistě mnohé české fanoušky železnice potěší.

Hru vydá v ČR společnost TopCD a to v češtině. Lokalizován bude instalátor, manuál a hlavně všechny texty ve hře. Vydání této české verze je plánováno do konce pololetí tohoto roku, ale prozatím si můžete alespoň vyzkoušet anglickou demoverzi.

24.4.2006 - Máme vše, připravujeme podklady pro výrobu. Vydání hry stanoveno na 20.5.2006.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost TopCD.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Další, již pátá špionážní série Splinter Cell je plánována na jaro roku 2010, ale už teď je jasné, že se dočkáme hry s...

Najdete na iDNES.cz