Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

LeechGet 2002

  12:00aktualizováno  27. srpna 11:52
Udělal jsem překlad do freeware download manageru LeechGet 2002, jelikož mi tento připadá vynikající a navíc je zadarmo. Češtinu jsem nikde na netu neobjevil, tudíž jsem se pokusit zhotovit svou.

LeechGet 2002 - větší obrázek z programu

Udělal jsem překlad do freeware download manageru LeechGet 2002, jelikož mi tento připadá vynikající a navíc je zadarmo. Češtinu jsem nikde na netu neobjevil, tudíž jsem se pokusit zhotovit svou. Přeloženy jsou všechny hlášky, které dovoluje lokalizační soubor pozměnit. Help není přeložen. Po dvoutýdenních zkouškách mi připadá, že už hovoří logicky, ale pokud narazíte na sporný termín, jsem ochoten na tom ještě pracovat. V tom případě mě kontaktujte mailem. Čeština byla otestována na současné verzi, která je na domovských stránkách k dispozici, tedy 1.0 RC3 / build 1450. Ale předpokládám, že bude fungovat i v jiných verzích.

Instalace češtiny: Obsah staženého archívu se zkopíruje do kmenového adresáře LeechGetu, podadresáře Languages a poté se vybere v nastaveních programu (OPTIONS / additional).

Bohuslav Kotál

Download češtiny do programu LeechGet 2002 (14 kB)

Domovská stránka programu LeechGet.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36Najdete na iDNES.cz