Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Laser Squad Nemesis

  12:00aktualizováno  11. června 9:04
Autoři X-Com UFO Defense a X-Com Apocalypse, bratři Julian a Nick Gollopové, se vrátili ke své staré 8bitové hře Laser Squad, aby zúročili zkušenosti a nové technologie. Vznikla Laser Squad Nemesis, tahová strategie ořezaná až na samu podstatu. A já jsem pro ní připravil svou češtinu do verze 3.09.

Laser Squad Nemesis - větší obrázek ze hry

Autoři X-Com UFO Defense a X-Com Apocalypse, bratři Julian a Nick Gollopové, se vrátili ke své staré 8bitové hře Laser Squad, aby zúročili zkušenosti a nové technologie. Vznikla Laser Squad Nemesis, tahová strategie ořezaná až na samu podstatu. Počáteční verze hry byla určena pro online hraní a posílání tahů prostřednictvím elektronické pošty mezi jednotlivými hráči (PBEM). Na serveru Laser Squad Nemesis vznikla ligová soutěž s žebříčkem hráčů. Od verze 3.0 přibyla i hra pro jednoho hráče. Jak vypadá?
Hrát je možné za jednu ze čtyř stran. Mariňáci (lidé), Stroje (původně lidské výtvory), Spawni (mz. hmyz) a Šedí (mimozemšťané) mají odlišné jednotky. Každá strana nabízí 6 jednotek různých vlastností. Vlastnosti jednotek, výzbroj, atp. se během hry nemění, o vítězství tedy rozhoduje pouze vaše strategie, taktika a schopnost využít předností a slabin té či oné jednotky. Ovládání není nijak složité a jeho zvládnutí napomáhají i výcvikové mise. Pro singleplayer je k dispozici 20 misí, 5 pro každou stranu. Každá mise má tři úrovně obtížnosti, můžete jich tedy odehrát rovných 60. Další možností je hraní dvou hráčů na jednom počítači, tzv. HotSeat mód, zde můžete uplatnit i mapy vytvořené v editoru map, který je součástí hry. No a pokud se vám hra dostane pod kůži, pak můžete sehrát přátelské i ligové zápasy v oficiální i neoficiální soutěži.

Přeloženy jsou veškeré texty misí, popisy jednotek, nápověda i tutoriály. Překlad je určen pro verzi 3.09 a je funkční pro plnou i demonstrační verzi. Při instalaci češtiny postupujte podle přiloženého návodu.

Upozornění
Tato čeština nesmí být bez souhlasu autorů zveřejněna jinde než na serveru Cestiny.CZ. Pokud chcete češtinu šířit dále, tak jedině odkazem na tuto stránku. Dále nesmí být zmíněný patch bez souhlasu autorů upravován nebo jinak měněn.

Download češtiny do hry Laser Squad Nemesis 3.09 (43 kB)

Domovská stránka hry Laser Squad Nemesis.

Původní 8-bit verzi hry najdete zde.

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Laser Squad Nemesis - větší obrázek ze hry Laser Squad Nemesis - větší obrázek ze hry Laser Squad Nemesis - větší obrázek ze hry Laser Squad Nemesis - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Disciples III: Renaissance

Disciples III: Renaissance

Právě jsme dokončili finálovou verzi češtiny, tedy včetně všech nahlášených chybek. Týká se verze FULL i LITE

Dark souls 3

Dark Souls 3

Zdá se, že uzrála doba a tak nabízím ke stažení naši češtinu do této skoroažnáročné polízanice.

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition je remakom starej klasiky Age of Empires II: Age of Kings vrátane datadisku The...

MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností
MUSÍTE VIDĚT: 5 mateřských šíleností

Těhotenská maska na břicho, sádrový odlitek nebo ujetý halloweenský obleček... Trendy se nevyhýbají ani těhotným ženám. Připravte se, bude to šílená jízda!Najdete na iDNES.cz