Labtec WebCam Pro 6.0

  12:00aktualizováno  28. března 8:45
Pokud chcete internet a počítač využívat multimediálně, jednou z nutností je i nějaká slušná webová kamera. Já si pořídil Labtec WebCam a pro její obslužný program jsem vám připravil češtinu.

Labtec WebCam Pro 6.0 - větší obrázek z programu

Tak jak jsem při uveřejňování češtiny do ICQ 5 slíbil, že v dohledné době bude i čeština do ovládacího programu pro Labtec WebCam Pro V 6.0, tak je to konečně tady. Tato čeština je určena pro celou řadu webových kamer společnosti Labtec. Tyto kamery neslouží jen pro přímou komunikaci po webu, ale dávají širší možnosti využití.
Jsou schopny zachytávat jednotlivé obrázky, ale i celé ozvučené videosekvence a odesílat je prostřednictvím e-mailového manažera. Před odesíláním je program schopen videosekvence optimalizovat na potřebnou velikost, nebo je rozdělovat tak aby se dali odesílat. Umožňuje do videosekvencí vkládat i text a dále je upravovat. Kamery umí i tzv. sledování prostoru a upozorní na vniknutí do prostoru nežádoucí osoby, což se dá využít i pro zabezpečení určitého prostoru. Kamery umožňují i vytváření webových alb složených jak z videosekvencí tak i obrázků, které můžete zpřístupnit rodinným příslušníkům, příbuzným a známým. Nakonec je třeba říct že velmi dobře spolupracují s různými komunikačními programy jako jsou například MSN Messenger (bohužel bez zvuku), Yahoo Messenger, ale hlavně si dobře rozumí s ICQ 5 a to včetně zvukové komunikace.

Instalace je snadná, spusťte patch a řiďte se pokyny.

Download češtiny do programu Labtec WebCam Pro 6.0 (1 283 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Labtec.

Domovská stránka autora překladu, Skutra, díky za návštěvu.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

Najdete na iDNES.cz