Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kult: Heretic Kingdoms

  12:00aktualizováno  22. března 10:06
Ač je autorem této RPG slovenský tým programátorů, z nějakého nepochopitelného důvodu nejenže se tato hra nedostala na náš oficiální trh, ale nebyla lokalizována ani do slovenštiny, natož do češtiny. Po betaverzích nyní vydávám i finálverzi češtiny.

Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry

Toto vcelku zajímavé RPG od slovenských vývojářů se k nám dostává pouze z ciziny, případně jinými pokoutními cestami. Je to škoda, protože jde o velice zajímavou hru a na to, že jde o první pokus tvůrců nedopadla zle. Komu se ale dostala do ruky a neumí zase až tak moc anglicky, mohla by mu pomoci moje čeština. Po vydání dvou betaverzí, kde nebylo přeloženo vše, se mi i za vaší pomoci povedlo překlad dotáhnout do zdárného konce a přeloženo by mělo být vše. Soudě dle překladu má hra několik konců takže i jiné dialogy jsou přeloženy tak ať si je přečtete :-)
Vaše připomínky, návrhy, kritiku a další velice rád uvítám na svém mailu či v diskuzi.

Instalace češtiny:
Nejprve si svou hru opatchujte patchem na verzi 1.2. Naleznete je třeba přímo na homepage hry, v době vydání češtiny jde, jak už jsem uvedl, o patch na verzi 1.2. Tento patch sice není nutný pro chod češtiny, ale opravuje způsob boje hrdinky a další chyby ve hře.
Překopírujte oba dva adresáře ze staženého archívu do adresáře kde máte nainstalovaného Kulta. Otázku na přepsání souborů potvrďte.

Příjemné zážitky u hry s mou češtinou přeje Jirža

Download češtiny do hry Kult: Heretic Kingdoms (2 154 kB), GameStar mirror

Domovská stránka hry Kult: Heretic Kingdoms, kde naleznete i potřebné patche.

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry

Hodnocení hry Kult: Heretic kingdoms

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Prey

Prey

Překlad Prey byl dokončen, takže se nyní můžete pustit do zajímavé sci-fi akce od Arkane naplno v češtině. Vydána...

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.Najdete na iDNES.cz