Kult: Heretic Kingdoms

  12:00aktualizováno  22. března 10:06
Ač je autorem této RPG slovenský tým programátorů, z nějakého nepochopitelného důvodu nejenže se tato hra nedostala na náš oficiální trh, ale nebyla lokalizována ani do slovenštiny, natož do češtiny. Po betaverzích nyní vydávám i finálverzi češtiny.

Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry

Toto vcelku zajímavé RPG od slovenských vývojářů se k nám dostává pouze z ciziny, případně jinými pokoutními cestami. Je to škoda, protože jde o velice zajímavou hru a na to, že jde o první pokus tvůrců nedopadla zle. Komu se ale dostala do ruky a neumí zase až tak moc anglicky, mohla by mu pomoci moje čeština. Po vydání dvou betaverzí, kde nebylo přeloženo vše, se mi i za vaší pomoci povedlo překlad dotáhnout do zdárného konce a přeloženo by mělo být vše. Soudě dle překladu má hra několik konců takže i jiné dialogy jsou přeloženy tak ať si je přečtete :-)
Vaše připomínky, návrhy, kritiku a další velice rád uvítám na svém mailu či v diskuzi.

Instalace češtiny:
Nejprve si svou hru opatchujte patchem na verzi 1.2. Naleznete je třeba přímo na homepage hry, v době vydání češtiny jde, jak už jsem uvedl, o patch na verzi 1.2. Tento patch sice není nutný pro chod češtiny, ale opravuje způsob boje hrdinky a další chyby ve hře.
Překopírujte oba dva adresáře ze staženého archívu do adresáře kde máte nainstalovaného Kulta. Otázku na přepsání souborů potvrďte.

Příjemné zážitky u hry s mou češtinou přeje Jirža

Download češtiny do hry Kult: Heretic Kingdoms (2 154 kB), GameStar mirror

Domovská stránka hry Kult: Heretic Kingdoms, kde naleznete i potřebné patche.

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry Kult: Heretic Kingdoms - větší obrázek ze hry

Hodnocení hry Kult: Heretic kingdoms

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

King Arthur

King Arthur

Strategie, vycházející z legendy o králi Artušovi a rytířů Kulatého stolu. Čekají vás bitvy v prostředí mytické Anglie,...

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice

Překlad mytologické akce o výpravě za záchranou duše z pekla.

Captain Morgane and The Golden Turtle

Captain Morgane and The Golden Turtle

Zdravíme fanoušky adventur a přicházíme s naším dalším překladem a to do adventury Captain Morgane and The Golden...

Najdete na iDNES.cz