Kolik zbývá k dokončení češtiny na Aquanox 2?

  7:00aktualizováno  17. listopadu 9:53
Kolik zbývá k dokončení češtiny na Aquanox 2?
Přesně na den po měsíci přicházím s několika dalšími informacemi o postupu překladu báječné hry Aquanox 2: Revelation. To především pro ty, kteří už češtinu netrpělivě očekávají, aby věděli, že se na ní skutečně děla.
Doteď jsem přeložil všechny briefingy, lokace, mapy, předměty, dialogy během misí, uživatelské rozhraní, obchodování, tedy celkem 623kb textů, i když často s komentáři, které se překládat nemusí. Teď zbývá to hlavní - dialogy herních postav mimo mise (ve městech a na Harvesteru) - jeden soubor čistého textu 532kb. V této chvíli jsem na 15%. Postavy nakecají 1756 vět, souvětí, odstavců, mám jich 246.
Pokud mi síly vydrží, počítám s dokončením začátkem prosince. Ale berte to orientačně. Další korektury a betatesting se konat nebude. Souvislosti v dialozích jsou jasné a zbytek už je otestován.
Ave! Qwerty
Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Chystá se čeština pro Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

Skupina RK-Translations bude v tomto roce překládat další díl legendární japonské RPG série. Čeština pro Final Fantasy...

Syndrome - nábor pomocníků

Syndrome

Překlad sci-fi hororové akční adventury ala Alien Isolation/System Shock

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

Najdete na iDNES.cz