Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Knights of the Temple 2

  12:00aktualizováno  30. června 11:26
Pustil jsem se do překladu této skvělé hry a i díky zveřejněné informaci zde na češtinách vám mohu nabídnout první obrázky z lokalizované verze..

Knights of the Temple 2 - větší obrázek ze hry

Díky zveřejněné informaci se mi podařilo spusti překlad této hry. Za pomoci Dedeho, Dana F. a já doufám, že postupně i dalších, se lokalizace pohla kupředu. I díky tomu vám mohu ukázat první obrázky přímo z již přeložené části, najdete je tady níže.
Dále jsem spustil stránku o překladu, kde budu zveřejňovat okamžité aktualitky (důležité informace se objeví i zde) o stavu překladu, případně i testované soubory.
Na závěr ještě jednou bych rád požádal o pomoc. Hledám dobrovolníky na překlad z angličtiny do češtiny. Ozvěte se na lubsoft@volny.cz, už dopředu se těším na případnou spolupráci.
Pokud někdo zná, jak do hry dodat některé české znaky (ě, č, ř, ů, ť, ď, Ě, Č, Ř, Ž, Ý, Á, ...), prosím ozvěte se také, čeština by byla o to kvalitnější.

Lubsoftova domovská stránka lokalizace hry Knights Of The Temple 2.

Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Knights of the Temple 2 - větší obrázek ze hry Knights of the Temple 2 - větší obrázek ze hry Knights of the Temple 2 - větší obrázek ze hry Knights of the Temple 2 - větší obrázek ze hry Knights of the Temple 2 - větší obrázek ze hry

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Woodruff and the Schnibble of Azimuth

Opravil jsem ve své češtině všechny nalezené chyby a nabízím vám novou, pravděpodobně poslední verzi.

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...Najdete na iDNES.cz