Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

KingPin: Life of Crime

  12:00aktualizováno  26. října 9:47
Na četná přání je zde překlad hry KingPin: Life of Crime verze 1.21. Přeloženo je zhruba to samé co ve verzi předchozí, jen trochu střídměji. Pochopitelně zůstává možnost použít i češtinu pro verzi předchozí, tedy neopatchovanou.

KingPin: Life of Crime - větší obrázek ze hry

28.10.2002

Na četná přání je zde překlad hry Kingpin verze 1.21. Přeloženo je zhruba to samé co ve verzi předchozí, jen trochu střídměji. Jelikož jsem nepřekládal nic, kde bych si nebyl aspoň na 90 % jist. V předchozí verzi jsem sice trochu experimentoval a improvizoval, ale jak to tak bývá, každý by rád něco jiného. A protože překládání amerických slangových frází je jedna velká improvizace, tak se stane že věta přeložená se liší od doslovného překladu vety mluvené. Ovšem význam je stejný. Na druhou stranu, ten kdo rozumí mluveným dialogům, ten si asi nebude muset instalovat češtinu.

Instalace je stejná, po rozbalení obsahu archívu stačí spustit exe soubor a řídit se pokyny průvodce.

Dr. Mephisto

20.9.2002

„Nickiho tvrdí chlapci mě dotáhli do této malé špinavé uličky.“ Tímto začíná noční hon za pomstou, která se zdá být až nemožná. A právě o tom Kingpin je. Ne vždy je život mimo zákon snadný.Ale o popisu hry tento článek být nemá, na to jsou recenze. Měl bych radši přiblížit češtinu a vše co se jí týče.
K překladu musím hned dodat, že asi ne vždy se mi povedlo vystihnout tu správnou podstatu věci, protože dialogy jsou vesměs psány slangově a vulgárně. A s tím jsem docela zápasil, jak se slovy tak s gramatikou. Ale nakonec to přeci jen nějak dopadlo, což můžete posoudit sami. Přeložil jsem tedy převážně podstatné části ve hře, plus nějaké grafické nápisy (např. nabídka v prodejně zbraní). Ale bohužel ne vše se mi povedlo, jako třeba hlavní menu o kterém už jsem psal, a některé dialogy které jsem nepochopil jsem také nepřekládal.

Instalace je snadná, stačí stáhnout patch, spustit ho a řídit se pokyny na monitoru.

Pokud objevíte nějaké nedostatky, tak mi napište a nějak to vyřešíme.
Dr. Mephisto

Download češtiny do hry KingPin: Life of Crime (1.21) (545 kB)

Download češtiny do hry KingPin: Life of Crime (267 kB)

Také si můžete přečíst recenzi hry na BonusWebu, kde se dozvíte podrobnější informace o samotné hře.

Domovská stránka autora češtiny, Dr. Mephista, díky za návštěvu.

Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Mad Max

Mad Max

Česká lokalizace hry Mad Max pro PC Steam verzi.

Medal of Honor Allied Asault

Medal of Honor Allied Asault

Další český dabing hry z naší dílny Fénix ProDabing.

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition

Age of Empires II: HD Edition je remakom starej klasiky Age of Empires II: Age of Kings vrátane datadisku The...Najdete na iDNES.cz