Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jaké češtiny najdete v 54 čísle Gamestaru?

  11:00aktualizováno  10:42
Jaké češtiny najdete v 54 čísle Gamestaru?
Jak už si mnoho hráčů zvyklo, již nějaký ten čas se některé češtiny objevují exkluzivně na CD příloze časopisu Gamestar. Protože spolupráce mezi námi, autory překladů a redakcí Gamestaru probíhá k všeobecné spokojenosti, ani chystané 54 číslo nebude vyjímkou. Pár češtin spatří úplně nově světlo světa právě na přiloženém CD v tomto zářijovém čísle. Těšit se můžete na češtinu do budovatelské strategie Anno 1503 od Gef, která si s ní dala opravdu dost práce, a to včetně testování. Dalším kouskem pro vaše počítače je Mrazíkův překlad hry Will Rock. A to z těch nových není stále ještě vše. Pravidelným přispěvovatelem se stává Polis, od něhož, a hlavně od jeho týmu, naleznete na CD hned dva kousky. Asi nejočekávanějším je vypilovaná čeština do Enter the Matrix, o níž jste pravidelně informováni. Tím druhým překladem je sousedská taškařice Neighbour from Hell, na jejímž překladu se zasloužil nejen Polis, ale především ufoonek.
Jízda na prkně ve hře Tony Hawk’s Pro Skater 4 se pomalu dostává i na PC, no a než vyjde plná verze hry, David NHL připravit překlad alespoň demoverze, kterou už jste si mnozí z vás mohli vyzkoušet. Nebojte, David NHL slíbil udělat překlad i té plné verze, berte to jako takovou přípravu:-)
Na Gamestaru se samozřejmě sem tam objevují i češtiny, které už možná někteří znáte, nebo jste je vyzkoušeli. Ale proč je nezveřejnit znovu i pro ty neinternetové že? To je případ tří češtin, Homeworldu taktéž od Davida NHL, Big Mutha Truckersu od Diwiho a posledním kouskem je Z2: Steel Soldiers od TSTho. Docela slušná porcička co říkáte?
Zářijové číslo Gamestaru 54 by se mělo objevit na stáncích 29.8.2003, takže pokud jste si našli nějakou tu "svou" očekávanou češtinu, víte už kdy máte začít pokukovat po pultech :-).
Radek "Cedic" Zelycz
Autor:


Nejčtenější

Další z rubriky

Překlad mytologické akce Hellblade

Hellblade: Senua's Sacrifice

Zahájen překlad mytologické akce Hellblade: Senua's Sacrifice o výpravě za záchranou duše z pekla.

Pomoz kolonizovat Mars a překlad Technomancer

The Technomancer

Začal překlad RPG Technomancer, zveme vás i do překladatelského týmu při kolonizaci Marsu.

Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

Torment: Tides of Numenera

TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...Najdete na iDNES.cz