Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jaké češtiny najdete v 54 čísle Gamestaru?

  11:00aktualizováno  10:42
Jaké češtiny najdete v 54 čísle Gamestaru?
Jak už si mnoho hráčů zvyklo, již nějaký ten čas se některé češtiny objevují exkluzivně na CD příloze časopisu Gamestar. Protože spolupráce mezi námi, autory překladů a redakcí Gamestaru probíhá k všeobecné spokojenosti, ani chystané 54 číslo nebude vyjímkou. Pár češtin spatří úplně nově světlo světa právě na přiloženém CD v tomto zářijovém čísle. Těšit se můžete na češtinu do budovatelské strategie Anno 1503 od Gef, která si s ní dala opravdu dost práce, a to včetně testování. Dalším kouskem pro vaše počítače je Mrazíkův překlad hry Will Rock. A to z těch nových není stále ještě vše. Pravidelným přispěvovatelem se stává Polis, od něhož, a hlavně od jeho týmu, naleznete na CD hned dva kousky. Asi nejočekávanějším je vypilovaná čeština do Enter the Matrix, o níž jste pravidelně informováni. Tím druhým překladem je sousedská taškařice Neighbour from Hell, na jejímž překladu se zasloužil nejen Polis, ale především ufoonek.
Jízda na prkně ve hře Tony Hawk’s Pro Skater 4 se pomalu dostává i na PC, no a než vyjde plná verze hry, David NHL připravit překlad alespoň demoverze, kterou už jste si mnozí z vás mohli vyzkoušet. Nebojte, David NHL slíbil udělat překlad i té plné verze, berte to jako takovou přípravu:-)
Na Gamestaru se samozřejmě sem tam objevují i češtiny, které už možná někteří znáte, nebo jste je vyzkoušeli. Ale proč je nezveřejnit znovu i pro ty neinternetové že? To je případ tří češtin, Homeworldu taktéž od Davida NHL, Big Mutha Truckersu od Diwiho a posledním kouskem je Z2: Steel Soldiers od TSTho. Docela slušná porcička co říkáte?
Zářijové číslo Gamestaru 54 by se mělo objevit na stáncích 29.8.2003, takže pokud jste si našli nějakou tu "svou" očekávanou češtinu, víte už kdy máte začít pokukovat po pultech :-).
Radek "Cedic" Zelycz
Autor:Nejčtenější

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.32

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite

FILEminimizer Suite - program na komprimovanie obrázkov a fotografií. Skomprimuje tiež PowerPoint, Word a Excel súbory...

Další z rubriky

Překlad mytologické akce Hellblade

Hellblade: Senua's Sacrifice

Zahájen překlad mytologické akce Hellblade: Senua's Sacrifice o výpravě za záchranou duše z pekla.

Další český dabing - Syberia 2

Syberia 2

Finišujeme dabing do Syberie 2 a nyní jsme vydali malý trailer, podívejte se sami.

Další dabing - The Stanley Parable

The Stanley Parable

Podívejte se na trailer k chystanému dabingu této originální hry.Najdete na iDNES.cz